x
Sepet
%35 indirim
Darphin Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml
Marka: Darphin
Barkod: 882381004644

Darphin Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml

199,00 TL
129,35 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Darphin
Ürün Serisi : Hydraskin
Ürün Özellikleri : Cilt kuruluğunu ortadan kaldırır.Cildin canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur.Cilde esneklik kazandırır ve sebum dengesini sağlar.
Güncelleme Tarihi : 02.12.2016 - Cuma
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Karma yapılı ciltlerin nemlendirilip besin ihtiyacının karşılanmasını sağlayan bakım kremidir. Cildi nemsizlikten, kuruluk ve gerilmelerden kurtarır, yumuşatır ve pürüzleri giderir. Çatlama, kızarma ve kaşınma sorununa karşı korur. Temiz haldeki yüz, boyun ve göğüs kısımlarına göz çevresi haricinde parmak uçlarıyla oval masaj hareketleriyle uygulanır. Suyla bir müddet temasından kaçınılmalıdır.
Darphin Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 
Fransa'da üretilen ürün normal ve karma ciltlerin kullanımı için tasarlanmış bir jeldir. Cildin neme ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Ancak cildin uygun ürünlerle nemlendirilmesi son derece önemlidir. Cilt yapısına uygun olmayan ürünler cilt için yeterli olmayabilir ya da cilde ağır gelebilir. Bu ürünler ciltte akne, sivilce oluşumuna da neden olabilirler. Karma ciltler genelde alın, burun ve çene bölgesi olarak tanımlanan T bölgesinin yağlı, diğer bölgelerinse kuru ya da normal cilt yapısında olduğu cilt tipi olarak bilinir.
Cilt ihtiyacı olan nemi almadığında kurur ve doğal yağlar denilen koruyucu lipit bariyerlerini kaybeder, cansız, matlaşmış, pullanmış bir görünüme dönüşebilir. Bu noktada nem kazanan cilt rahatlar ve esneklik kazanır böylece canlılığını geri alır. Cildin de yaşayan tüm canlılar gibi suya ihtiyacı vardır. Cildin suyunun nem olduğunu biliyoruz. Nemli cilt sağlıklı cilttir. Taze ve canlı bir yapıya sahiptir. Sağlıklı, nemli cilt özel içeriği ile serbest radikallere karşı savaşarak erken yaşlanma izleri ile mücadele eder. Kuru cilt ise savunmasızdır, iç ve dış etkenlere karşı da açık bir konumdadır. 
Yüz bölgesi diğer bölgelere oranla daha savunmasız bir bölgedir. Derinin geçirgen olmasında doğal olan yağların, lipitlerin etkisi vardır. Doğal olan lipitler hassaslaşır, savunmasız kalır ve güçsüzleşir. Bu noktada Darphin Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi yağlı bir his bırakmadan nemlenme sağlar cildin canlanmasını ve rahatlamasına yardımcı olur.  

Cilt tarafından hızla emilen ürün gözenekleri tıkamaz karma ciltler için de uygundur.

Darphin Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi Özellikleri

• Darphin hydraskin light karma ciltler için nemlendirici krem cildinizi nemlendirir.
• Doğal bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.
• Cilt yüzeyinde oluşan gerginlikleri azaltır, fazla yağlı olan bölgelerin nem denge kontrolünü sağlar.
• Sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cok kuru cilt tipine sahip iseniz Darphin Hydraskin Rich Normal ve Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml kullanımınız uygundur. 
• Sağlık ile desteklenen cilt ise ışıldar.
• Kimyasal madde içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
İçeriği: İçeriğinde impereta cylindirica özü, mamaku esansı bulunur.
Kullanımı: Sabah ve/veya akşam yüzünüze ve boyun bölgenize dairesel hareketlerle uygulama yapabilirsiniz.
Ürün 50 ml'dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.