sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
Kargo
Bedava
%15
229,00 TL
194,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
239,00 TL
203,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
269,00 TL
228,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
229,00 TL
194,65 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Darphin Güneş Kremi

Cilt sağlığını korumak için herkesin bir cilt bakımı rutinine ihtiyacı vardır. Cilt tipi, cilt yüzeyinde var olan sorunlar ve yaş faktörü hangi cilt bakım ürünlerini bakım sürecinize eklemeniz gerektiği konusunda yol gösterir. Darphin, temelleri Fransa’da kurulan bir dermo-kozmetik markasıdır. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve makyaj uygulamaları için ürünler geliştirir. Farklı bitkilerin özlerinden yararlanarak geliştirdiği ürünleriyle cilt sağlınıza destek olmaya çalışır. En iyi cilt görünümünüzü kazanmanız için mümkün olduğunca doğal içeriklerle ürünlerini geliştirir.

Bir cilt bakımı rutini temizleme uygulamasıyla başlar. Ardından tonik ve nemlendirici ürünleri ile devam eder. Yaş faktörüne bağlı olarak bu ürünlere; serum, maske, peeling gibi uygulamalarda eklenebilir. Ancak sağlıklı bir cilt yüzeyi için cilt tipi ve yaş fark etmeksizin herkesin sabah bakımına güneş koruyucu ürünü eklemesi gerekir.

Güneşin sağlığımız için pek çok faydası olsa da güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınları (UVA ve UVB) cilt yüzeyinde bazı hasarlara neden olabilmektedir. Kızarıklık, yanık, leke, erken yaşlanma belirtileri gibi pek çok sorunun temelinde güneşten gelen bu zararlı ışınlar vardır. Bunun yanı sıra cilt kanserinin de en önemli faktörlerinden biri zararlı güneş ışınlarıdır. Bu nedenle cildi güneş kremleri ile koruma altına almak gerekir. Güneş ışınları sadece yaz aylarında cilde zarar vermez. Diğer mevsimlerde de güneşten gelen zararlı ışınlar ciltte aynı hasarlara neden olabilmektedir. Her mevsim güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan ürünler kullanmak önemlidir.

Darphin, temiz içeriklerle geliştirdiği ürünleriyle cildinize en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışan bir markadır. Güneş bakımında da cildinize destek olmaya çalışır. Darphin güneş kremleri; farklı cilt tipleri ve farklı cilt sorunlarına yönelik olarak geliştirilmektedir. Cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumanın yanı sıra cildinizdeki sorunların da tedavisine destek verir. Darphin güneş kremleri; bitkisel özlerin yanı sıra farklı vitaminler ile de geliştirilmektedir. Bu vitaminler; cildinizi beslemeye de yardım eder. Özel olarak geliştirilen formülleri ile cilt yüzeyinde kalın bir tabaka hissine neden olmaz ve cilde hızlı bir şekilde adapte olur. 30 faktör ve 50 faktör gibi farklı koruyucu dereceleriyle geliştirilir. Yüz bakımı ve vücut bakımı için ayrı ürünleri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.