x
sadsad x
asdasd
Sepet
%35 indirim
Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15ml
Marka: Darphin
Barkod: 882381073978

Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15ml

499,00 TL
324,35 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Darphin
Ürün Serisi : Exquisage
Ürün Özellikleri : Dudak ve göz çevresindeki kırışıklıkları giderilmesini sağlar. Yaşlanma karşıtı bakım sağlar.
Güncelleme Tarihi : 02.10.2018 - Salı
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Göz ve dudak bölgesinde kırışıklıkların giderilmesi noktasında gereken etkiyi sunar. Kolajen sentezi sağlayan ürün sıkılaştırıcı etki sağlar. Şişliklere karşı da gereken korumayı maksimum düzyede gereçkleştirir. Yaşlanma karşıtı bakım sunan ürün yaşlılık izlerini giderir. Canlı, pürüzsüz dudak ve göz çevresi gelişimine destek olur. Nemlendirir ve her türlü kırışıklığa karşı koruma gerçekleştirir. Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15 ml sabah ve akşam günde 2 kez uygun miktarda uygulanmalıdır.
Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15 ml

Göz ve dudak çevresinde meydana gelen ince çizgi görünümünün azalmasına destek olur. Sıkılaştırıcı etki sunan ürün tüm ciltlerin rahatlıkla kullanabilceği bir üründür. Göz çevresi hassas ve kırışması son derece kolay bir bölgedir. Keza dudakta o şekilde bilinir ve dış etkilere karşı açıktır. Bu noktada yaşlanma karşıtı bakımı en iyi şekilde gerçekleştirmesi oldukça kolaydır. Yaşlanma karşıtı bakım sunan ürün dudakta meydana gelebilecek olan sorunların giderilmesi noktasında gereken korumayı sağlar ve bakımı maksimum düzeyde gerçekleştirir.

Onarıcı ve hasarları giderici Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15 ml ile gereken bakım sağlanır. Göz çevresinin kolajen artışına destek olan ürün kırışıklık karşıtı bakımı destekler. Dudak ve göz çevresini besleyen ürün yaşlanma karşıtı bakımı maksimum düzeyde gerçekleştirir. Gençleştirici etki sunan ürün gereken korumayı en iyi şekilde gerçekleştirir.


Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15 ml Özellikleri:

Göz ve dudak çevresi için sıkılaştırıcı etki sağlayan ürün kullanıldığı bölgede kolajen artışına destek sağlar. Olabilecek olan mevcut sarkmalara karşı gereken korumayı en iyi şekilde sağlar. Göz ve dudak bakımını maksimum düzeyde gerçekleştiren ürün yaşlanma kaynaklı izlerin ve çizgilerin giderilmesine ve yeni oluşumlarında önlenmesine yardımcı olur. Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15 ml ile onarıcı ve hasarları giderici bakım maksimum düzeyde gerçekleşir. Normal süreçte önlenemeyen yaşlılıkların da giderilmesine destek olur. Besleyici ve nemlendirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştiren ürün üstün koruma sağlar, dudakları ve göz çevresini korur. Yaşlılık izlerini yok eder ve gençleştirici etki sağlar.

Göz ve Dudak Çevresine Etkisi: Göz ve dudak çevresini sıkılaştıran ve gençleştiren etkisi ile gereken bakımı maksimum düzeyde gerçekleştirir. Sıkılaştırıcı etkisi ile yaşlanma belirtilerini minimize eder. Onarıcı bakım sunar ve hasarları giderir. Gözlatında şişliklerin azalmasına da yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı bakımı destekleyen ürün besleyici ve nemlendirici içeriklidir.

Uygulanan Bölge: Göz ve dudak bölgesini sıkılaştırmak için kullanılır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün sabah ve akşam göz ve dudak çevresine parmak uçları yardımcı ile masaj yaparak uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam uygun miktarda uygulanır. Ürün 15 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz içi temasından kaçınılmalıdır ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.