sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Curaprox

Curaprox markası 1972 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Firma genel olarak ağız bakım ürünleri üzerine yoğunlaşmıştır. İsviçre’ de kurulan firma sayesinde dünyaya açılan ağız bakım ürünleri penceresi de genişlemiştir. Curaprox markası kendi geliştirdikleri ağız bakım ürünleri konusunda dünyada belirli bir yere gelmiştir. Profesyonel bir araştırmacı ağı olan markanın ARGE çalışmaları bilim insanları ile genişlemektedir. Curaprox markasının ürünleri; diş fırçası, diş macunu, diş ipi, ağız bakım suları ve gargaralardır. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan kişisel temizlik ve bakım ürünlerini kapsamaktadır.

Ağız bakımında sağlıklı ve cilt ile dost ürünler kullanılması son derecede önemlidir. Ağız bakımı yapılırken kimyasal ürünler kullanarak ağız sağlığı ihmal edilmemelidir. Curaprox ürünleri de yarı doğal oluşumları ile ağız sağlığı konusunda kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Cilt ile dost ve insan derisi ile uyumlu ph değerine sahip ürünler ile sizler de Curaprox ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hassas ciltler baz alınarak üretildiği için her cilt tipine uyumludur. Kadın ve erkek kullanımına uyumlu ürünlerdir. Hiçbir kızarma, tahriş, alerjik reaksiyon oluşumu yaratmaz. Bu nedenle de dünya üzerinde birçok ülke tarafından denenmiş ve test edilmiştir. Sağlıklı ağız bakım ürünleri olarak online satış sitelerinde ve eczanelerdeki yerlerini almıştır. Sizler de bu kapsamda ağız bakım ürünü arayışlarınız için Curaprox markasının güvencesini test edebilirsiniz. Narecza firması olarak bu markaya ait bütün ürünleri satışa sunmaktayız. Hızlı kargo ve güvenilir hizmet ile sizlere her konuda olduğu gibi Curaprox ağız bakım ürünleri konusunda da yardımcı olmaktayız.

Curaprox markasına ait, diş ipi, diş macunu, diş fırçası, ağız bakım ürünleri kapsamında gargara ve ağız bakım sularını Narecza güvencesi ile sitemizden temin edebilirsiniz. İsviçre’ den ithal olarak gelen ürünler oldukça kaliteli ve en fresh hallere sahiptir. Sizler de en yeni ürünleri Narecza adresinden temin edebilirsiniz. www.narecza.com ile sizler de kolay sipariş oluşturabilirsiniz. Sitemizden temin edeceğiniz her ürün Narecza firmasının garantisi altındadır. Bu sayede de ağız temizliği konusunda son derece güvenilir ürün teminatı gerçekleştirebilirsiniz. Garantili ve sağlıklı ürünler için sizleri de bu platforma davet etmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.