x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Crescina
Crescina TÜKENDİ
%25indirim 143,00 TL 107,25 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Crescina

Labo Cosprophar laboratuarları tarafından 1991 yılında yaratılan Crescina, alanında uzman bilimadamları ve dermatologlar tarafından titizlik  ve özenle hazırlanan, erkekler ve kadınlar için özel olarak formüle edilmiş formülü ile dökülmelerin önüne geçerek etkili çözümler sunar. Uzmanlar tarafından geliştirilen, damar genişletici (vazodilator) ile karıştırarak saç dökülmesine karşı bir preparat oluşturmak için, Sistein ve Lizin amino asitlerinden oluşan kompleks, ayrıca halen aktif olan kıl bulbuslarını uyararak saçın yeniden geliştirilmesine yardım eder. Yıllar içinde yapılan testler ve çalışmalar ardından 1998 yılında, Sistein ve Lizin amino asitleri bileşiminin aktif bulbuslardaki protein sentezi işlemini (saç oluşumunu sağlayan keratin üretimini) artırarak hücre metabolizmasını uyaran bir Glikoproteine eklenmesi ile bu buluş kesin bir boyut kazandı. Patenti İsviçre’den alınan Crescina 1998 yılında son derece etkili bir ürün olarak gücünü vurguladı.

Diğer ürünler gibi yalnızca saç dökülmesine karşı bir preparat değil, erkekler için Hamilton ve kadınlar için Ludwig skalalarını, böylelikle konunun bilimsel olarak elde edilmiş, sınıflandırmasını kullanarak çeşitli seviyelerde saç seyrelmesine karşı farklı dozajlarda formüle edilmiş seyrelmeden etkilenen bölgelerde saçın fizyolojik gelişimini yeniden harekete geçirme kapasitesine sahip bir bakımdır. Formüllerindeki doğal içerikli maddeler ve etkili amino asitler sayesinde saç dökülmesinin önlenmesini sağlayan ürünler sunar. Erkekler ve kadınlar için farklı dönemlerde görülen farklı dökülme tiplerine karşı özel olarak hazırlanan ampuller saçlı derinin verimliliğini arttırırken mevcut saçı güçleniren bakımı sağlar.

Saç dökülmesi yaşayan bireyler, sosyal açıdan sıkıntılı zamanlar yaşayabilirler. Kadınlar stres yoğunluğunun değiştirdiği hormonlar yüzünden yaşamlarının belirli dönemlerinde saç dökülmesine maruz kalabilirler. Aynı şekilde erkeklerde de saç dökülmesi, genetik olarak veya dış faktörlerin etkisiyle gerçekleşebilir. Özellikle kadınlarda görülen dökülmeler daha stresli ve zorlu bir sürece neden olur. Kadın ve erkekler için gizli bir depresyona sebep olabilen saç dökülmesiyaşam kalitesini de olumsuz anlamda etkilemektedir. Bu tür dökülme problemleri ve olumsuz sonuçları ile mücadele eden Crescina, klinik ortamda test edilmiş ve başarısı kanıtlanmış bakım yöntemleri ile en büyük yardımcınızdır.

Dökülme sorunlarının kendini göstermesi halinde başarıya giden yolda öncelikli olarak sorun tanımlanır. Dökülmenin şiddetine bağlı olarak gereken doz belirlenir. Uygun bakım yapıldıktan sonra saçın durumuna göre Crescina Yeniden Büyüme ya da Crescina Stem Komple Bakım uygulanır. Uygulanacak 2 aylık tedavinin ardından saçın ihtiyacına göre kullanıma devam edilir.

İçeriğindeki Hidroksiprolin ve Aspartik aminoasitler sayesinde saç folikülünü esnekleştirerek tutunmayı artırırlar. Enzimatik aktivatör, saç folikülünü kök tabanına bağlayan çapraz bağları iyileştirerek tutunmayı artırırken, Taurin saç folikülünün boyuncuk seviyesinde hücre proliferasyonunu artırarak tutunmayı artırır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.