sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%25
Kargo
Bedava
%25
199,00 TL
149,25 TL
Kargo
Bedava
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2

Cosmed

Yerli dermo-kozmetik markası Cosmed, Deren Öztürk Mataracı tarafından kurulmuştur. 2009 yılında markayı kuran Deren Mataracı’nın markayı kurma hikayesi ise şöyledir. Mataracı, bir Paris seyahatinde kişilere özel kozmetik ürünlerini hazırlayan bir dükkana rastlar. Aromaterapinin gücüyle kişisel bakım ürünleri hazırlayan bu dükkan sahibi Mataracı’ya bitkilerin ve suyun mucizevi etkilerinden bahseder. Kimya mühendisi bir babanın kızı olarak bunu daha iyi araştırması gerektiğine karar verir. İstanbul’a döndükten sonra yaptığı araştırmalar sonrasında Deren Kimya, kozmetik alanına yatırım kararı alır. 4 yıllık bir araştırma süreci sonucunda da markayı yaratır.

Cosmed; tüm ürünlerini temiz içeriklerle yaratmaya özen gösteren bir markadır. Bitki özlerinin güçlerini kullanarak cilt bakımına destek olmaya çalışır. Cilt bakımının yanı sıra vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde de etkili ürünler sunar. Tüm ürünlerini oldukça geniş araştırma süreçlerinden geçirerek yaratan marka, çevreye karşı duyarlıdır. Hayvanlar üzerinde de test yapmaz. Cilt bakımı kişiye ve cilde özeldir. Her bir cilt tipine ve cilt sorununa farklı içeriklerle yaklaşmak gerekir. Bu nedenle marka, farklı cilt tiplerine özel seriler yaratır. En çok tercih edilen serilerinden biri leke karşıtı bakım sunan serisidir. Cildinde pigment sorunları olan kişiler için yaratılan bu seri; birçok kullanıcının dikkatini çekmiştir. Etkili sonuçlar sunmasıyla da oldukça beğeni kazanmıştır. Ciltte herhangi bir tahribata neden olmadan pigment sorunlarını tedavi etmeye odaklanan seri; cildin pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm yakalamasına destek verir.

Anti-aging bakım, kuru ciltlere bakım, yağlı ciltlere bakım gibi farklı cilt tiplerine yönelik de oldukça güçlü ürünleri bulunmaktadır. Cildinizin sağlığına odaklanan marka, düzenli kullanımda cildinizde istediğiniz etkileri yaratmaya yardım eder. Cilt bakımı sürecinde olmazsa olmazlardan biri de güneş bakımıdır. Güneş; pek çok fayda sağlasa da cilt yüzeyinde bazı sorunlara neden olabilir. Bu nedenle uzmanlar her mevsim cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak gerektiğini belirtmektedir. Cosmed; geliştirdiği güneş kremlerinde de içeriği temiz tutar. Bu sayede cildinizi güneşten korurken cildinize zarar verecek herhangi bir duruma neden olmaz. Ürünleri cilt yüzeyinde bir ağırlık hissi yaratmaz. Güneşe karşı koruma sağlarken cilt bakımınıza da destek verir.

Cilt bakımı denince akla ilk önce yüz bakımı gelse de vücut bakımı da oldukça önemlidir. El ve ayak bakımı gibi farklı bölgelere hitap eden ürünleriyle baştan sonra cilt bakımınızın en kaliteli şekilde gerçekleşmesine yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.