x
Sepet
Cosmed Tüm Cilt Tipleri İçin Yüksek Korumalı Güneş Losyonu SPF 50 200 mL
Marka: Cosmed
Barkod: 8699292991442

Cosmed Tüm Cilt Tipleri İçin Yüksek Korumalı Güneş Losyonu SPF 50 200 mL

65,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Cosmed
Ürün Serisi : Güneş Koruyucu Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cilt hücrelerinin güneşe karşı duyarlılığını arttırır.Cildi korur,besler ve nemlendirir.
Güncelleme Tarihi : 16.06.2016 - Perşembe
Boyut : 200 ml
Özet Bilgi : Cilt; kuru, hassas ya da yağlı olabilir. Tüm cilt tipleri için her zaman en yüksek koruma gerekmektedir. Cilt, her zaman doğru bir nemlendiriciyle desteklenmeli ve cilde her zaman cilt tipine uygun içeriklerle hazırlanmış ürünler uygulanmalıdır.
Cosmed Tüm Cilt Tipleri İçin Yüksek Korumalı Güneş Losyonu SPF 50 200 mL

Kullanımı: Güneşe çıkmadan en az yarım saat önce uygulanması önerilir. Gün içerisinde uygulama tekrarı yapılması önemlidir. Cildin ihtiyacı kadarını parmak uçlarına alıp dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak uygulanır.

Cosmed Tüm Cilt Tipleri İçin Yüksek Korumalı Güneş Losyonu SPF 50 200 mL Özellikleri

Tüm cilt tipleri için uygunluğu dermatolojik testlerle kanıtlanmış olan losyon en yüksek koruma içeriğine sahiptir. Cosmed Tüm Cilt Tipleri İçin Yüksek Korumalı Güneş Losyonu Cilt tonunu etkin bir şekilde koruyarak dış etmenlerin cilde zarar vermesini engeller.

- Mevsimsel değişikliklerle hassaslaşan ciltleri sakinleştirerek kurumalarını engeller.
- Güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkisini yok ederek cildi en yüksek seviyede korumasını sağlar.
- Yıpranmış cilt dokusunu yeniler.
- İçeriğinde koruyucu özelliğe sahip filtreler vardır.
- Güneş ve floresan gibi zararlı UV ışınları bulunan etkenlerin cilde zarar vermesini önleyerek güvenli cilt tabakası oluşturur.
- Cilt hücrelerinin güneş yanıklarına bağlı zarar görmelerini engeller.
- Dermatolojik olarak test edilmiştir.
- Unisex bir ürün olarak hazırlanmıştır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.