sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Cosmed Güneş Koruyucu

Cosmed; yerli dermo-kozmetik markasıdır. Ülkemizdeki endemik bitkileri araştıran marka, Crocus Chrysanthus bitkisinin gücünü keşfetti. Crocus Chrysanthus halk arasında çiğdem çiçeği olarak da bilinmektedir. Marka, geliştirdiği tüm ürünlerinde de bu bitkinin gücünden yararlanmaktadır. Çiğdem çiçeği; cilt bakımından saç bakımına kadar birçok kategoride etkili bir bitkidir. Cosmed markası da tüm ürünlerinde bu özel bitkinin etkilerinden faydalanır.

Cosmed; tüm ürünlerini saf ve doğal içeriklerle geliştiremeye özen gösterir. Markanın kurucusu, kendi cildinde kullanmayacağı hiçbir ürünü Cosmed ürünleri arasında sunmaz. Bu markayı diğer markalardan ayıran en önemli felsefelerinden biridir. Aynı zamanda doğa ve hayvan dostu bir markadır. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez.

Cosmed markasında cilt bakımı, saç bakımı, vücut bakımı ve güneş bakımı kategorilerinde ihtiyacınız olan pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Güneş; insan sağlığı için özellikle D Vitamini açısından oldukça önemlidir. Ancak güneşten gelen UVA ve UVB ışınları cilt yüzeyinde bazı hasarlara neden olmaktadır. Bu hasarlar; yanık, leke, kızarıklık, erken yaşlanma belirtileri olabilir. Bunun yanı sıra güneşten gelen zararlı ışınlar cilt kanserinin de en önemli nedenleri arasında görülmektedir. Güneş kremleri; cildi bu zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olur. UVA ve UVB ışınlarının cilde olumsuz bir etki yaratmasını engeller. Cilt sağlığınızın uzun dönem korunabilmesi için cilt bakım rutininize güneş kremi ürünlerini eklemeniz bu nedenle oldukça önemlidir.

Gelişen kozmetik sektörü ile hemen hemen her marka güneş kremi ürünleri yaratmaktadır. Cilt bakımınızın en iyi şekilde gerçekleşmesi için kullandığınız ürünlerin içeriğini de dikkate almanız gerekir. Cosmed, tüm ürünlerini en saf formüllerle geliştirir. En alerjik cilt tiplerinin bile rahatlıkla kullanabileceği ürünleriyle cilde destek olmaya çalışır. Cosmed güneş koruyucular da yine aynı titizlik ve özen ile geliştirilmektedir. Cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardım ederler. Cildi sadece güneşten gelen zararlı ışınlardan korumakla kalmaz cildi besleyerek cilt bakımınıza da destek olmaya çalışırlar.

Her bir cilt tipi farklı sorunlar yaşar. Bu nedenle her cilt tipinin formülü de birbirinden farklıdır. Cosmed, her bir cilt tipi ve cilt sorununa yönelik farklı formüllerle ürünlerini geliştirir. Güneş kremleri de cilt tipine göre değişmektedir. Cilt tipinize en uyumlu olan Cosmed güneş koryucuları sitemizden detaylı olarak inceleyerek kolaylıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.