sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Cosmed Atopia

Cosmed, yerli dermo-kozmetik markasıdır.Deren Öztürk Mataracı tarafından kurulmuştur. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı, saç bakımı kategorilerinde farklı ürünler sunar. Tüm ürünlerini bitkisel içerikler ile geliştiren marka formüllerini saf ve temiz tutmaya özen göstermektedir. Hayvanlar üzerinde test yapmaz. Çevreye karşı duyarlıdır. Cosmed markası, güçlü bitkisel özlerle geliştirdiği tüm ürünlerinin gerçekten işe yarar sonuçlar yaratmasına dikkat eder. Etkili sonuçlar yarattığından emin olduğu ürünlerinin piyasaya çıkardır. Bu nedenle kuruluşundan çok kısa bir süre sonra sektörde önemli bir konum elde etmeyi başarmıştır. Markanın farklı cilt sorunlarına yönelik geliştirdiği serileri bulunmaktadır.

Cosmed Atopia; atopiye eğilimli, kuru ve çok kuru cilt tipleri için geliştirilmiş bir seridir. Bu cilt tiplerindeki temel sorun; cildin nemi tutamamasıdır. Nem; cilt için bir nevi sudur. Bu nem kaybedildiğinde cilt yüzeyinde kuruma belirtileri gözlenir. Kuruluk cildin gerilmesine, kızarmasına, kaşınmasına ve kolay bir şekilde yıpranmasına neden olur. Bu nedenle bu cilt tiplerinin daha yoğun nem desteği veren ürünler ile cildini desteklemesi önemlidir. Cosmed Atopia serisinde 5 farklı ürün yer almaktadır.

Cosmed Atopia Nourishing And Repairing Lip Balm SPF20; dudak bakımı için geliştirilmiş bir üründür. Kuru, çatlamış, hasara uğramış dudakları yoğun bir şekilde besleyerek dudakların nemlenmesine yardım eder. Bu sayede dudakların daha hızlı bir şekilde kendini onarmasını sağlar. Pürüzsüz bir dudak dokusu kazanmanız için destek verir. Akne tedavisi nedeniyle dudaklarında aşırı kuruma olan kişilerin de kullanımına uygundur.

Cosmed Atopia Intensive Moistirising Krem; kuru ve çok kuru cilt tipleri için geliştirilmiş günlük nemlendiricidir. Cilde yoğun bir şekilde nem desteği sağlar. Cildin neme doymasını sağlayarak gün boyunca nem açısından dengede kalmasına yardım eder. Cildinizin pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir doku kazanmasına destek verir. Kuruluk nedeniyle oluşan kızarıklık, kaşıntı, gerginlik ve hassasiyet sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Cildi rahatlatır.

Cosmed Atopia Barrier Replenishing And Protecting Moisturizing Krem; çok yoğun bir nemlendirici desteğine ihtiyaç duyan kişiler için geliştirilmiştir. Cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya yardım eder. Sabah akşam kullanılabilir.

Cosmed Atopia Cleansing Krem - Kuru Ciltler İçin Krem Temizleyici; her cilt tipi gibi kuru cilt tiplerinin de cildini yağ, kir ve makyaj gibi kalıntılardan arındırması gerekir. Kuru cilt tiplerinde yaşanan nem kaybı nedeniyle temizleme uygulamaları bazen cildin daha fazla gerilmesine neden olabilmektedir. Kuru cilt tiplerine yönelik özel olarak geliştirilen bu ürün; cildi arındırmaya yardımcı olurken cilde ihtiyacı olan nemi de kazandırmaya odaklanır. Köpüksüz temizleme sağlar.

Cosmed Atopia Cleansing Oil; yağlı formda bir temizleyicidir. Aşırı kuruluk nedeniyle aşırı hassasiyet ya da tahriş gibi durumlar yaşayan kişilerin kullanımına uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.