x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Cosmed
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

COSMED

1984 yılında üretime başlamış olan COSMED, Deren Kimya bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın markasıdır. Yerli bir marka olan COSMED’in asıl kanıtlamak istediği “ülkemizde de kaliteli bakım ürünleri üretilebilir” olmuştur. COSMED markasının her bir ürünü, sağlıklı, etkili ve ulaşılabilir olmayı hedeflemektedir. Yerli bir marka olan COSMED, alışılmışın dışında sadece kozmetik ürünlerin yerine, kişisel bakıma yönelik ürünler üretmektedir. Bu sayede ürünler kadın erkek gözetmeden her yaştan kullanıcıya açıktır.

Yaşınız ilerledikçe başlayan kırışıklık sorunlarıyla, yüzünüzde kalan makyaj artıklarıyla, güneşin zararlı ışınlarıyla, gün içerisinde kirli havayla mücadele eden ve dökülen saçlarınızla, istenmeyen tüylerle ve kuru cilt gibi problemlerinizle savaşmanın en kolay ve etkili yollarından biri düzenli olarak COSMED ürünlerini kullanmaktır.

Cosmed Ürünleri

Kendimizi cildimizin içerisinde rahat etmemizi sağlayan, aynaya baktığımızda parlayan saçlar ve sağlıkla ışıldayan cildimizdir. COSMED doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ve hayatınızın her anında kendinizle ve dış görünümünüzle barışık olmanızı sağlayacaktır. Görüntünüzü değiştirmeden, kırışıklıklar için bıçak altına yatmadan, saçlarınızı kestirmeden, bütün problemlerinizle savaşmanıza yardımcı olmayı hedefleyen COSMED ürünleri tamamen sizin memnuniyetiniz için üretilmiştir.

Cinsiyet ya da yaş farkı tanımaksızın herkese akne, saç dökülmesi, istenmeyen tüyler ve yaşlanma karşıtı ürünler ile çözüm öneren COSMED, etkisi test edilip sizlere öyle sunulmaktadır. Ergenlik sivilceleriyle birlikte COSMED ürünlerinin kullanımına başlayabilir ve sadece kendinizin değil, çocuklarınızın da bu sıkıntılı dönemde kendileriyle barışık olmalarını sağlayabilirsiniz.

COSMED üreteceği yeni ürünlerin de müşterilerinin istekleri doğrultusunda ve onların ihtiyaçlarına göre üretim yapmayı misyon olarak belirlemiştir. Müşteri memnuniyetini asıl görev olarak belirlemiş olan marka, uygun fiyat politikası ile ürünlerini halk ile buluşturmaktadır. Hayatınızın her anında elinizin altında bir COSMED ürünü bulunmasını hedefleyen marka, %100 müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmakta olan COSMED, bilimsel veriler ve testler ışığında üretimlerine devam etmektedir.

Dünya standartlarına uygun olarak üretim yapan COSMED, sadece eczanelerde satılmaktadır. Bayilik yöntemiyle ürünlerini halka ulaştıran COSMED, ulaşılabilir olmanın yanında kalitesinden ödün vermemektedir. “Bakımlı olmak herkesin hakkı” düşüncesiyle hareket eden COSMED, uygun fiyatlarıyla hayatınızın her anında yanınızda olmayı amaçlamaktadır. COSMED ürünleri içerisinde parfüm, paraben ve alkol bulunmamaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.