x
Sepet
Coppertone Forte Plus SPF 50+ 150 ml
Marka: Coppertone
Barkod:

Coppertone Forte Plus SPF 50+ 150 ml

89,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Suya dayanıklı bir ürün olması artı yanı. Bizleri güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Etkili bir ürün.
- ,
5/ 5
- ,
3/ 5
Çok hassas ve kuru bir cildim var,yaz kış kullanıyorum.Cildimi kurutmuyor.
- ,
5/ 5
Cildimi zararlı ışınlardan en etkili şekilde koruyor. Aynı zamanda nemlendirip kırışıkları yok ediyor.
SUYA DAYANIKLI - ,
4/ 5
GENELDE GÜNEŞ KREMLERİ SUYA DAYANIKSIZ OLUYO BU GÜNEŞ KREMİ GAYET DAYANIKLI BU YÜZDEN TERCİH ETTİM
Güneş koruma - ,
5/ 5
Güneşin rahatsız edici etkilerinden koruyor. Tavsiye ederim.
- ,
4/ 5
Suya dayanıklı olduğundan direkt tercih edilebilir bir ürün bence. Hipoalerjenik olmasını da beğendim.
Güneş e dikkat. - ,
5/ 5
Cildi kurutmuyor. Harika nemlendiriyor.
Çok etkili - ,
5/ 5
Uzun süre güneş altında kalmaya birebir. Antalyaya tatile gitmiştik, iyi ki yanıma almışım. Suya da dayanıyormuş, denizde falan çok iyi oldu.
- ,
5/ 5
antioksidan olan çok az kremden biridir. cilt yüzeyinde leke bırakmaması hoşuma gidiyor. on üzerinden on bu ürüne..
104.4
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Coppertone
Ürün Serisi : Güneş Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi güneşin zarar verici ve erken yaşlanmaya neden olan ışınlarından korumayı sağlar.Nemlendirici ve yumuşaklık sağlayıcı etkisi mevcuttur.
Güncelleme Tarihi : 16.06.2016 - Perşembe
Boyut : 150 ml
Özet Bilgi : Her cildin kullanabileceği güneş koruyucudur. Cilde antioksidan bakım sağlar ve nemlendirici etki sunar. Suya dayanıklı ürün cilt yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Cildi UV ışınlarına karşı etkili şekilde koruyan ürünle yaşlanma belirtilerini ve serbest radikalleri yok etmek mümkündür. Yeterli miktarda ürünü güneşe çıkmadan 15 dakika önce cilt yüzeyine uygulamak makbuldür.
Coppertone Forte Plus SPF 50+
Cilt bakımı, kişinin beden sağlığını olduğu kadar, ruh sağlığını da etkiler. Cildin zaman içinde yaşlılık belirtilerine yenik düşmesi kaçınılmazken, belirtileri en asgari düzeye indirmek ve çok daha sağlıklı, genç bir görünüme kavuşmasını sağlamak, cilt bakım ürünleriyle mümkündür. Herkesin cilt yapısı farklı olduğundan, kişinin cilt tipine uygun ürün seçmesi oldukça önemlidir. Güneş koruma ürünleri de kişinin cilt yapısına göre farklı içerik ve faktörlerde olup, kişinin cilt sağlığında önemli bir yer tutmaktadır.
Coppertone Forte Plus SPF 50+ ürünü, cildinizi güneşe karşı en ideal şekilde korurken, derinlemesine nemlenmesini de sağlar. Ciltte yatışma ve ferahlama hissi de uyandıran ürün, yaşlanma belirtilerine karşı cildi mükemmel seviyede korumaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan gliserin, provitamin B5, üzün çekirdeği ekstresi ve E vitamini gibi maddelerle, cilt yapısına zarar vermeden, cildin en hassas şekilde bakım ve korumasını sağlar.
Parfüm ve renklendirici içermeyen ürün, suya dayanıklı ve hipoalerjenik yapıdadır. Ultra UVA/UVB koruma ile geniş spektrumlu SPF50+ formülü yanında, immunolojik koruma da sağlamaktadır. Tinosorb M, imudilin gibi son teknoloji güneş filtreleri ile koruyucu yapıdadır. Ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Coppertone Forte Plus SPF 50+ Özellikleri

Vücuda Etkisi: Coppertone Forte Plus SPF 50+ ürünü, cildin güneşten korunmasını ve derinlemesine nemlendirilmesini sağlamaya yardımcı bir üründür. Gözenekleri tıkamadan, cildi rahatlatıp ferahlatır. Yağ içermeyen yapısı ile, ciltte yağlanma hissi yaratmadan, keyifli bir şekilde nemlenme hissi uyandırır. Vücutta kalıntı bırakmaz.
Uygulanan Bölge: Coppertone Forte Plus SPF 50+ ürünü, tüm yüz ve vücut bölgesi için kullanıma uygundur.
Kullanım Şekli: Coppertone Forte Plus SPF 50+ ürününü, cildinize yedirerek uygulayınız.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Coppertone Forte Plus SPF 50+ ürününü, güneşe çıkmadan kısa bir süre önce kullanınız.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.