x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Çocuk Boyları Medikal Ürünleri

Çocuklara özel olarak geliştirilen ürünler yarar sağlar ve ideal bakımı gerçekleştirir. Çocuklara yönelik geliştirilmiş ürünlerle alçılı, eklem sorunlarına yönelik tedavilerde, kalça çıkıklarında, kalça sorunlarında, kırıklara yönelik olarak geliştirilmiş ürünleri ile sitemizde yer almaktadır.

Ürünlere göz atmak gerekirse:

Orthocare Seal Tight Alçı Koruyucu Kısa Kol Çocuk: Orthocare Seal Tight Alçı Koruyucu Kısa Kol Çocuk, alçı içinde olan kolu korumaya yardımcı olur.

Aurafix Çelik Tabanlık: Aurafix Çelik Tabanlık, taban sağlığınızı korur.

Aurafix Malleol Destekli Ayak Bilekliği Çocuk: Aurafix Malleol Destekli Ayak Bilekliği Çocuk, destek açmaçlı üretilmiştir.

Aurafix Immobilizer Çocuk: Aurafix Immobilizer Çocuk, burkulmalarda kullanılır.

Aurafix Patella ve Ligament Destekli Dizlik Çocuk: Aurafix Patella ve Ligament Destekli Dizlik Çocuk, eklemlerin etfarfında gerçekleşen ani doku yırtılmalarında kullanılır.

Aurafix Denis Browne Ateli (Hareketli): Aurafix Denis Browne Ateli (Hareketli), kalça çıkığının tedavisinde kullanılır.

Aurafix Denis Browne Ateli: Aurafix Denis Browne Ateli, kalça çıkığında kullanılır.

Aurafix Frejka Yastığı: Aurafix Frejka Yastığı, kalça çıkıklığı rahatsızlığında bacak arasına yerleştirerek kullanılır.

Aurafix Klavikula Bandajı Çocuk: Aurafix Klavikula Bandajı Çocuk, kırıklarda kullanılmak üzere kullanılır.

Orthocare Adil Surat Tipi Kalça Abdüksiyon Ortezi: Orthocare Adil Surat Tipi Kalça Abdüksiyon Ortezi, kalça çıkıklarını tedavi ederek, bacakları eşit mesafede tutar.

Orthocare Hip Abduction Brace (Kalça Abdüksiyon Ortezi): Orthocare Hip Abduction Brace (Kalça Abdüksiyon Ortezi), kalça sorunlarında kullanılır.

Orthocare Pavlic Strap (Pavlik Bandajı): Orthocare Pavlic Strap (Pavlik Bandajı), kalça eklemi sorunlarında kullanılır.

Orthocare Pavlic Bandage Ida (Ayak Bölmeli Pavlik Bandajı): Orthocare Pavlic Bandage Ida (Ayak Bölmeli Pavlik Bandajı), kalça çıkıklığı durumlarında kullanılır.

Sizde çocuklarınızın sorunlarına yönelik olarak sitemizden seçeceğiniz ürünlerle çocuklarınızın bakımını gerçekleştirebilirisiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.