sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Cerave

Cerave, dermatologlar tarafından geliştirilen bir marka olup 2005 yılında kurulmuştur. Cilt bariyerini güçlendirmeye destek olmak için 3 temel yağı ürünlerine geçiren ve bunun yanı sıra cildi zengin bir şekilde besleyecek çeşitli bileşenlerle de ürünlerini destekleyen marka cildin gün boyunca nem açısından dengeli kalmasına yardımcı olurken cilt yüzeyinde meydana gelen hasarların da giderilmesini sağlamaktadır. Tüm gün boyunca cildin yumuşak kalmasına yardımcı olmak için Multi Vesiküler Emülsiyon Teknolojisi (MVE) adlı bir sistem geliştirmiştir. Formülünde Ceramidi bulunduran marka bu sayede cildin sağlıklı dokusunu yeniden kazandırmayı amaçlamaktadır. Ceramid cilt bariyerinin %50'sini oluşturur. Ceramidler deride doğal olarak bulunan yağlardır ve cilt bariyerini desteklemek ve nemi tutmak için gereklidir. Ceramidler olmadan, cilt kuru, kaşıntılı veya tahriş olabilir. Marka cildin ihtiyaçlarını doğru ve iyi bir şekilde belirleyerek cilt kusurlarının ve hasarlarının giderilmesine büyük ölçüde destek olmaktadır. Cerave, dermatologların uzmanlığıyla geliştirilen bir marka olup 70’in üzerinde ürün sunmaktadır. Markanın Ulusal Egzama Derneği'nden ödülü bulunmaktadır.

Markanın dikkat çeken ürünlerinden Cerave Hydrating Facial Cleanser Nemlendiren Temizleyici, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilmiş olan bir cilt temizleyicidir. Hassas cilt tiplerinin de kullanımına uygundur. Cildinizi temizlerken cildinizin nem dengesinin de kurulmasına yardım eder. Cildinizi yağ, kir ve makyaj gibi kalıntılardan nazik bir şekilde arındırır. Cilt yüzeyinde kuruluk nedeniyle oluşan gerginlik hissinin alır. Cildi yatıştırır. Pullanma ve döküntü gibi sorunların ortadan kalmasına destek verir. Cildi sakinleştirir. Cerave Moisturizing Lotion Nemlendirici Losyon, normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Kuru cilt tiplerinde nemsizlik nedeniyle meydana gelen hasarın giderilmesine yardımcı olarak cildinizin 24 saat boyunca nem açısından dengeli kalmasına destek verir. Cilt bariyerini güçlendirerek cildi dış etkilerden korumaya çalışır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Kokusuzdur. Hassas cilt tiplerinin de kullanımına uygundur. Cildi yatıştırarak rahatlatır.

Normal ve kuru cilt tiplerinin yanı sıra tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirdiği ürünleri de vardır. Cerave Yüz Kremi SPF 25, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan bir güneş koruyucu losyondur. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygundur. Cildinizi güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Güneş nedeniyle cildinizde yanık ya da leke gibi sorunların oluşmasına engel olmaya çalışır. Cildi nemlendirir. Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir doku kazanması için çabalar.

Sadece yüz bakımı için değil el ve ayak bakımı için de etkili ürünleri bulunmaktadır. Cerave Reparative Han Cream Onarıcı El Kremi, hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan bir el kremidir. Ellerinizi güçlü bir şekilde nemlendirerek ellerinizin yumuşak ve pürüzsüzlük kazanmasına yardımcı olur. El bakımınızın kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için çabalar. Ellerinizi rahatlatır. Gerginlik hissini alır. Cerave Renewing SA Foot Cream Yenileyici Ayak Bakımı, kuru ve sertleşmiş ayaklara sahip olan kişiler için geliştirilmiş olan bir ayak bakım ürünüdür. Ayaklarınızı nemlendirerek rahatlatır. Sertlik nedeniyle oluşan acı hissini alır. Ayaklarınızın yumuşamasını sağlar. Ayaklarınızı ölü deriden arındırmaya da yardımcı olur. Yağsızdır. Koku içermez. Hassas ayaklara sahip olan kişilerin de kullanımına uygundur.

Markanın ürünleri düzenli kullanımda gözle görülür farklar yarattığı için kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Cildinizin sağlıklı bir doku kazanması için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir markadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.