x
sadsad x
asdasd
Sepet
CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara 250 ml
Marka: CB12
Barkod: 8698856000019

CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara 250 ml

39,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 29-04-2016 - Cuma Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : CB12
Ürün Serisi : Ağız Gargaraları
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 06.07.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara, ağız kokusunu engellemeye, ağzın besin artıklarından ve kötü kokulara neden olan bakterilerden temizlenmesine yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir. Düzenli kullanılması halinde 24 saate kadar etkisini muhafaza eder. İçeriğinde bulunan Sodyum Florür aracılığıyla diş minesinin güçlendirilmesinde de etkili sonuçlar elde edilir. 12 yaş ve üzeri için uygundur.
CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara

Kötü nefese karşı mücadelede kokuya neden olan maddelerin nötralize olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Kullanımı bir kaç dakika sürer ve etkinliği 12 saat boyunca devam eder. İyi bir ağız hijyeni için gerekli olan CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri ve kalıntılardan kurutlmaya yardımcı olur. Dişleri fırçalama sonrasında da süregelen bir aktif koruma sağlar.

Günde iki kez gargara yapılması ile tüm gün nefesin kötü kokusu kontrol altına alınmış olur. Sabahları görülen ağız kokusu, ağzınızın besin artıklarından ve kötü kokulara neden olan bakterilerden temizlenmesine yardımcı olan tükürük akışının geceleri siz uyurken azalmasından kaynaklanır. Tükürük akışının azalması ağzınızın kurumasına ve kirlenmesine neden olur. Sabahları ağız kokusu son derece normaldir ve herkesin başına gelir, ama kimse ağzında bu hisle uyanmak istemez. Geceleri yatmadan önce CB12 gargara kullanmanız sabahları ağız kokusunu önlemeye yardımcı olabilir.

CB12 içeriğinde düşük konsantrasyonda bulunan çinko-klorheksidin kombinasyonunun uçucu sülfür bileşiklerinin (bu bileşikler bakteriler tarafından salınır ve dişler arasında, dişeti ceplerinde ve dilin arkasındaki çukurlarda bulunur ve bu bölgelerde besin partiküllerini parçalar) oluşumunu önlemede çok etkili olduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır; yani CB12 sabahları görülen ağız kokusu problemini büyük ölçüde azaltır.

CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara Özellikleri

Ağız içerisinde kötü kokulara neden olan bakterilerle savaşarak ferah bir nefese imkan veren ağız bakım ürünüdür. CB12 bileşimindeki güçlü ve benzersiz çinko asetat-klorheksidin kombinasyonu, ağız kokusuna neden olan maddeleri nötralize eder ve oluşmalarını önler. Sodyum florür içeriği de diş minesini güçlendirerek diş çürümelerine karşı mücadelede size yardımcı olur. Patentli bileşiklerin eşsiz bileşimi, CB12 kötü nefes kokusuna neden ola sorunlu maddelere karşı çok etkili mücadele eder. Gün boyunca ihtiyacı olunan taze nefesin kazandırılmasına destek olur. İçeriğinde yer alan sodyum florürle diş minesini güçlendirici etkide bulunur.

Ağız içerisinde kötü kokulara neden olan bakterilerle savaşarak ferah bir nefese imkân veren ağız bakım ürünüdür. İçeriğinde yer alan sodyum florürle diş minesini güçlendirici etkide bulunur. 12 saat boyunca ferah bir nefes sağlar.

Uygulanan Bölge: Dişlere kullanım için uygundur.

Etkisi: Ağızdaki kötü kokunun yok edilmesine ve diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam 10 ml döküldükten sonra, 30 saniye ağzınızı çalkalayın ve sonra gargara yaparak tükürün. Sonra su ile ağzınızı çalkalayın. 12 saat boyunca ağız kokusu oluşumunu önler.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.