x
Sepet
%20 indirim
Caudalie Vinoperfect Enzimatik Peel Maske Leke Maskesi 50 ml
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930001010

Caudalie Vinoperfect Enzimatik Peel Maske Leke Maskesi 50 ml

105,00 TL
84,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Vinoperfect
Ürün Özellikleri : Cildin renk tonunu eşitleyerek lekeleri ortadan kaldırır. Göz çevresi dışında yüz bölgesine, boyun, göğüs ve kol bölgelerinde uygulanabilir.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 27.05.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Ciltte meydana gelen yaşlılık ve güneş kaynaklı olarak meydana gelen leke, koyu halka, siyah nokta ve çilleri temizler ve cildi aydınlatıcı bakım gerçekleştirir. Pürüzsüz ve duru bir cilt görüntüsü için cildin ihtiyacı olan tüm besini sağlar. Haftada iki defa yüz, boyun bölgesine lekelerin üzerine ince bir tabaka şeklinde uygulanır ve bekletilmesinin ardından durulanır.

Caudalie Vinoperfect Enzimatik Peel Maske Leke Maskesi

Hassas yapılı ciltlere yönelik tasarlanmış cilt renginin eşitlenmesine yardımcı leke giderici maskedir. Caudalie'nin bu ürünü cildin sıkılaştırılıp renk tonunun eşitlenmesine ve lekelerin giderilmesine yardımcı bakım ve leke maskesidir. Cilt yapısını ve görünümünü bozan lekelerin giderilip yeniden oluşmasını önleyen etkiye sahip üründür. Ciltte farklı renk tonlarını ortadan kaldırıp cilt rengini dengeler. Özellikle hassas ciltler için uygun olan ve aynı zamanda tüm cilt tiplerine uygun nitelikte kullanılabilen maskedir.

Özel bir etki ve güçlü formülüyle cilde onarıcı etkide temizlik sunar. Gözeneklerin temizlenip lekelerin yok edilmesini sağlar. 

Caudalie Vinoperfect Enzimatik Peel Maske Leke Maskesi Özellikleri

Cildin derinlemesine temizlenmesini ve lekelerden ciddi manada arındırılmasını sağlar. Temel cilt sorunlarının önüne geçer ve cildi gençleştirip canlandırır. Cilde esenlik ve sağlık kazandırır. Cildin aydın ve parıltılı görünmesine yardımcı olur. Cilde ışıltı ve duruluk kazandırır.

Uygulandığı Bölge

Göz çevresi haricinde yüz bölgesine ve özellikle burun kenarı, yanak üstü ve lekelerin bulunduğu kısımlara, boyun ve iç göğüs bölgelerine uygulanır. Caudalie Vinoperfect Enzimatik Peel, aşırı lekelenme görülen kol bölgelerine de uygulanabilir. 

Kullanımı Şekli

Uygun bir fırça yardımıyla tüm yüz bölgesine uygulanıp 10 dakika bekletildikten hemen sonra bol ılık suyla durulanır ve cilt kurulanır. İşlem tekrarı gerektirmediği gibi, farklı ürün uygulamasına da lüzum yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Her hafta ikişer defa uygulanmalı ve orta ölçekli olarak yeteri miktarda uygulanmalıdır. Durulama esnasında ciltte hiçbir kalıntının kalmadığından emin olunmalıdır. Ürün 50 ml olarak sunulmuştur.

Not: “Çocuklardan uzak odak sıcaklığında muhafaza edilmesi gereken ve göz çevresinden kesinlikle uzak tutulması önem arz eden ürünlerdendir. Aksi halde bol suyla gözlerden arındırılması gerekir ve beklenmeyen bir durumda doktora başvurulması önerilir.”KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.