x
sadsad x
asdasd
Sepet
%25 indirim
Caudalie Vinexpert Anti Aging Serum Eyes And Lips Çizgi ve Şişlik Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu 15 ml
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930001287

Caudalie Vinexpert Anti Aging Serum Eyes And Lips Çizgi ve Şişlik Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu 15 ml

165,00 TL
123,75 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Vinexpert
Ürün Özellikleri : İçeriğindeki anti aging formülü sayesinde göz ve dudak çevresindeki ince çizgileri ortadan kaldırır. Renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır.
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 28.05.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Cilt hasarlarının giderilmesi noktasında etkileyici bakım sunar. Ciltteki çizgi ve şişlikleri, koyu halka ve kırışıklıkların azaltılmasını sağlar. İçeriğindeki bitki özleri ile anti aging özellikli bakım sunar. Kronik şişlik görünümünü minimize eder. Yeterli miktarda ürün sabah ve akşam göz ve dudak çevresine uygulanır.

Caudalie Vinexpert Anti Aging Serum Eyes And Lips Çizgi ve Şişlik Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu

Tüm ciltlere yönelik geliştirilmiş göz ve dudak çevresi kırışıklık azaltıcı ve önleyici bakım serumudur. Gözaltı halkalarının, göz ve dudak çevresinde oluşan kırışıklıkların azaltılmasını ve yeniden oluşumunun engellenmesini sağlayan besleyici bakım serumudur. Zamanla göz çevresinde şişliklerin ve morlukların oluşması, göz çevresinin yanı sıra dudak kenarlarında da ince çizgilerin görülmesi olağan bir durumdur. Belli nedenleri olsa da temelde yorgunluk, uygusuzluk ve erken yaşlanma gibi etkenler önemli rol oynar. Caudalie Vinexpert Anti Aging Serum Eyes And Lips serumu bu ve benzeri sorunların azaltılıp çözüme kavuşturulmasında etkili üründür.

Yaşlanma karşıtı formülüyle cildin canlı ve genç kalmasına yardımcı olur. Yaşlılık belirtilerinin ilk görülmeye başladığı göz çevresi ve dudak kenarlarının etraflı bakımını sağlayarak genç ve dinamik yapıda kalmasına destek olur. Özel bileşiminde organik asma yaprağı özü, cadı fındığı ve resveratrol bulunmaktadır. İhtiva ettiği maddeler arasında kesinlikle Paraben, fenoksietanol, parfüm, renklendirici ve mineral yağ gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır. Oftalmolojik olarak teste tabi tutulmuş ve başarılı neticeler göstermiş üründür.

Caudalie Vinexpert Anti Aging Serum Eyes And Lips Çizgi ve Şişlik Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu

Göz çevresi ve dudak kenarlarında beliren şişkinlik, morluk ve koyu halkaları azaltıp ince çizgileri tamamen ortadan kaldırır. Yaşlılık belirtilerini azaltarak erken yaşlanmanın önüne geçer. Caudalie Vinexpert Anti Aging Serum Eyes And Lips, renk düzenleyici pigmentleri sayesinde ciltteki koyulukları giderip cilt tonunu eşitler. Özgün bileşiminde bulunan organik anti-aging etkili asma yaprağı özüyle anında ciltte sıkılaştırma belirtisi gösterir. 

Uygulandığı Bölge

Göz çevresine ve dudak kenarlarına uygulanır.

Kullanım Şekli

İyice cilt temizlenip kurulandıktan sonra pamuk yardımıyla cilde uygulanabilir. Sonrasında durulama gerektirmez ama gerekli olduğu düşünülürse 5 dakika bekletildikten sonra durulama yapılabilir. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Sabah ve akşam olmak koşuluyla günde iki defa uygulanır. Azami ölçüde kullanılması yeterlidir. Ürün 15 ml olarak sunulur.

Not: “Yetişkin kullanımına uygun olup çocuklardan uzak oda sıcaklığında saklanması makbuldür. Göz çevresine uygulanırken gözlerden uzak tutulması gereken harici kullanım için geliştirilmiş üründür.”KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.