x
Sepet
%20 indirim
Caudalie Soleil Divin Spf50 Güneşten Koruyucu Bakım Kremi 40 ml
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930000594

Caudalie Soleil Divin Spf50 Güneşten Koruyucu Bakım Kremi 40 ml

95,00 TL
76,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Çok güzel bir koruyucu ürün.Cildim güneşe karşı çok hassas.Herhangi bir alerjik etki göstermedi.Cildi nemlendiriyor.Kızarıklığa sebep olmuyor.Güneşten kaynaklanan küçük sivilcelere sebep oluyor.Çok memnunum.
13
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Güneş Koruyucu
Ürün Özellikleri : Güneşin zararlı etkilerden cildi korur. Anti aging özellikli ürün, fotoyaşlanmaya karşı bakım sağlar.
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 28.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Özellikle hassas ve açık tenli ciltleri güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. UV ışınlarına karşı üstün koruma sağlar. Cldi pürüzsüzleştirir ve yumuşak bir cilt geliştirir. Anti aging özellikli ürün foto yaşlanma bakımı gerçekleştirir. Cildi kurutmadan, nemlendirerek bakım uygular. Cildi besler ve nemlendirir. Ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanır. Gerekirse tekrar etmesinde sakınca yoktur.
Caudalie Soleil Divin Spf50 Güneşten Koruyucu Bakım Kremi 40 ml

Açık renkli ciltlerde hassas bakım son derece önemlidir. Özellikle yaz aylarında güneşe karşı koruma gerçekleştirmek gerekir. Etkili bakım ürünü güneşe karşı üstün koruma gerçekleştirir. Ciltte meydana gelecek yaşlanmaları giderir. Anti aging bakım sunan ürün cildi yormadan ve tazeleyerek bakım sunar. Güneşe karşı üstün koruma sağlayan ürün cilt yaşlanmalarına karşı üstün koruma sağlar. Güneş koruyucu ürün korumanın yanında gençleştirici bakım da sunar. Foto yaşlanma belirtilerini önleyen bakım ürünü cildi maksimum düzeyde korur. Üstün koruma sağlayan ürün arındırıcı ve etkileyici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir.

Cildin canlanmasını ve yapılandırılmasını sağlar. Cildin yapısını koruyan ürün cilt sorunları ile ustaca mücadele eder. Cildi hasarlara karşı korur ve güneşin zararlı ışınlarına karşı üstün koruma gerçekeştirir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma gerçekleştirir. Düzenli kullanımı ile nemlendirici ve besleyici bakımı garantiler. Caudalie Soleil Divin Spf50 cilt hasarlarına karşı üstün koruma gerçekleştirir.

Caudalie Soleil Divin Spf50 Güneşten Koruyucu Bakım Kremi 40 ml Özellikleri:

Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. UV ışınlarını ciltten uzak tutar. Cilt yapısını korur ve fotoyaşlanmaya karşı önlem alır. Doğal içerikli ürün cilt hasarlarını kolaylıkla giderir. Güneşe karşı koruma gerçekleştiren ürün lekelenmeler, ağrılı yanıklar ve soyulma gibi etkilerin oluşmasına engel olur. Ciltte güneşin neden olduğu her türlü deformasyonu önler. Yüksek koruması ile cildin tüm yüzeyinin korunmasına destek olur.Yumuşak, akışkan yapılı ürün cilt tarafından hızla emilir ve yapışkan his bırakmaz. Cildin nem kazanmasına yardımcı olur ve besleyici bakım sunar. Anti aging özellikli ürün ışığa karşı dayanıklıdır. Yeni formülü sayesinde etkili sonuç geliştirir. Cilt ile uyumludur ve dengeleyici bakım gerçekleştirir.

Vücuda Etkisi: Yumuşak ve akışkan yapısı ile cilde nem kazandırır. Anti aging özellikli ürün ışığa dayanıklıdır ve yeni formu ile aromatik özlüdür. Yüksek güneş koruması sağlar. UV ışınlarını giderici etki sunar. Cildi kurutmaz ve fotoyaşlanma karşıtı bakım uygular. Cilt tarafından hızla emilir ve uyumlu bakımı ile gereken korumayı sağlar. Doğal içeriklidir ve üsütün bakım sağlar. Cilde nem kazandırır ve besleyicidir.

Uygulanan Bölge: Tüm cilt yüzeyine güne öncesi ugulanır.

Kullanım Şekli : Uygun miktarda ürün temiz ve kuru cilt yüzeyine geneşe çıkmadan 20 dakika önce uygun miktarda uygulanır. Ürün her 2 saatte bir tekrarlanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanıma uygun ürün güneş öncesinde cilt yüzeyine uygulanır ve 2 saatte bir tekrarlanır. Ürün güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanır gerekirse tekrar edilir.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.