x
sadsad x
asdasd
Sepet
%25 indirim
Caudalie Rose de Vigne Fresh Fragrance 50 ml Gül Aromalı Parfüm
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930001836

Caudalie Rose de Vigne Fresh Fragrance 50 ml Gül Aromalı Parfüm

155,00 TL
116,25 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
anneler gününde anneme aldım. çoook beğendi
15
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Parfüm
Ürün Özellikleri : Vigne gül özü ile formüle edilmiş olan parfüm, cildin hoş kokmasını sağlar. Cildin Ph değeriyle uyumlu olmasından dolayı ciltte tahrişe neden olmaz.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 11.09.2018 - Salı
Özet Bilgi : Kalıcı etkisi oldukça fazla olan ürün 3 ayrı bitki özünün alkolle bileşimi sonucunda oluşmuş yoğun etkili parfümdür. Gün içerisinde sıklıkla uygulanabilir bir parfümdür. Püskürtme şişesi ile uygulanır. İstenilen sıklıkta uygulanan ürün cilde zarar vermez ve oldukça eşsiz bir esans içeriğine sahiptir.
Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50 ml

Duyuları harekete geçiren cazibenin tek adresi olan parfüm; gül, uşkun ve beyaz misk içerir. Yumuşak içeriği ile etkili koku geçişi sunar. Cilde yumuşaklık kazandırır. Cildin hoş kokulu olmasına imkan tanır. Yoğun esans içeriği sayesinde kalıcı koku duyarlılığına sahiptir. Güçlü etkili ürün yüksek notalıdır. Ciltte kötü olan kokuların yok olmasına destek olur. Cilt ile uyumlu olan ürün tahrişe neden olmaz ve kızarıklık gibi deformasyonlar geliştirmez. Günlük kullanıma uygundur ve yüksek konsantrasyon içerir. Değişik oranlarda karışımı yapılan ürün alkolle etkileşime sokulur ve eşit şekilde yayılımı gerçekleşir.

Parfüm şişe de sunulur ve yüksek notalı koku içerir, kişilere hitap eder. Vigne gül özü ile gülün saf kokusu cilde nüfuz eder ve etkileyici bir koku alışverişi meydana getirir. Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50 ml gül, uşkun ve beyaz misk içeren yumuşak notalar cildin hoş kokmasına yardımcı olur.

Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50 ml Özellikleri:

Gül, uşkun ve beyaz misk içeren notaları yüksekten salınır. Ürün cilde uzun süreli hoş koku yayar. Yoğunluk oranı fazlaca yüksek olan parfüm etkili bakım gerçekleştirir. Parfüm kalıcılığı yüksek olan ürün günlük olarak kullanılır. Güçlü etkisi ile ferahlık sağlar ve farkedilir şekilde hissedilir. Tamamen doğal olan ürün harika içerikli bir parfümdür. Kullanımı ile tene zarar vermez ve tahriş etmeden bakım uygular. Nem dengesini bozmayan ürün kızarıklık ve tahrişlere neden olmaz. Uzun ömürlüdür ve sabitleyicidir. Buharlaşmaz ve kalıcılığı uzun sürelidir. İçeriğinde yağ yaprakları barındırır ve güzel kokuludur. Parfüm %10 ve %20 oranında yoğunluk barındırır.

Vücuda Etkisi: Yüksek kalıcı ürün buharlaştırıcı etkis olmayan etkili bir üründür. Gül, uşkun ve vigne gül birleşimi ile uzun ömürlüdür. Sentetik içerikli ürün doğal kaynaklı bakım gerçekleştirir. Cildin pH değeri ile uyumludur ve tahrişe neden olmaz. Nem dengesini bozmaz ve %100 doğal kaynaklıdır. Parfüm kalıcılığı yüksektir ve günlük kullanıma uygundur. Kış aylarında da kullanılabilen ürün eşit şekilde yayılır.

Uygulanan Bölge: Kalıcılığı fazla olan ürün cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Gün içerisinde evden çıkmadan önce uygulanan parfüm gün boyu kalıcılığını sürdüreceği için tekrar kullanımı kişiye bağlı olarak değişir. Parfüm püskürtme şişelidir ve istenen miktarda uygulama yapılabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içerisinde istenen miktarda uygulanabilir. Şişesi püskürtme esasına göre kullanılır. Tekrar ederek kullanılmasında sakınca yoktur. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.