x
Sepet
%20 indirim
Caudalie Resveratrol Lift Night Infusion Cream 50 ml
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930001898

Caudalie Resveratrol Lift Night Infusion Cream 50 ml

215,00 TL
172,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Ben gece kullanıyorum ürünü.Gerçekten etkileri çok güzel.Çok güzel bir nemlendirici.Cildim normalde çok kuru.İhtiyacı olan nemi karşılıyor.Gün boyu nemli tutuyor.Defalarca yenileme hissi yaşamıyorsunuz.Etkilerinden çok çok memnunum.
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
34.33333333333
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Resveratrol
Ürün Özellikleri : Gece boyunca cildinizi yenileyerek sıkılaştırır. Anti aging içeriği ile ciltteki kırışıklıkları giderir.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 28.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Yıpranmış ciltlerde sıkılaştırıcı ve yenileyici bakım gerçekleştirir. Parlak ve canlı bir cilt sunar. Onarıcı ve yapılandırıcı bakım sağlar. Pürüzsüz ve canlı bir cilt geliştirir. Cildin rahat ve konforlu olmasına yardım eder. Esnek ve sıkı bir cilt sunar ve yüz hattını şekillendirir. Elmacık kemiklerini ve yüz hattını şekillendirir. Yeterli miktarda ürün yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanır.
Caudalie Resveratrol Lift Night Infusion Cream 50 ml
Cildin yenilenmesini sağlayan ürün cildin sıkılaşmasını, kırışıklıkların azalmasını ve parlak bir cilde kavuşmasını sağlayan bir kremdir. Anti aging etki sağlayan ürün cildin sıkılığını arttırır. Özellikle gece uygulandığında bu süre içerisinde cildin yenilenmesi ve yapılandırılması sağlanır. Caudalie markasının bu ürünü düzenli kullanımla konfor ve rahatlık gelişir. Şekillendirici ve sıkılaştırıcı etkisi sayesinde gençleştirici etki gerçekleştirir. Cildin şekil alması ve kırışıklıkların azalması sağlanır. Yenileyici ve yapılandırıcı etkili ürün parlama ve kırışıklıkları azaltıcı etkiyi gerçekleştirir. Bunun yanında elmacık kemikleri ve yüz hattını şekillendirir. Yeniden onarmak ve pürüzsüzleştirmek için etkili bir üründür.

Caudalie Resveratrol Lift Night Infusion Cream 50 ml Özellikleri

Yenileyici ve sıkılaştırıcı etkisi sayesinde kırışıklıkların azalmasını sağlar. Parlak bir cilt sunar ve anti aging bakım gerçekleştirir. Caudalie Resveratrol Lift Night Infusion Cream,  cildin yatışması ve rahatlaması sağlanır. Esnek ve sıkı bir cilt geliştiren ürün düzenli kullanımla gereken cilt dokusunu yaratır. Cildi rahatlatır ve sıkılaştırır. Parlak ve canlı bir cilt geliştirir. Anti aging bakım sunan ürünle cilt şekil alır ve esneklik kazandırır. Kırışıklıkları azaltır ve elmacık kemiklerinin ve yüz hattının şekil alması sağlanır. Ürün cilt tarafından hızla emilir ve hemen etki gösterir. Sağlıklı ve canlı bir cilt geliştiren ürünle kısa sürede genç bir cilt geliştirilir.
Vücuda Etkisi: Cildi sıkılaştırırı ve yenileyici bakım gerçekleştirir. Parlak ve canlı bir cilt sunan ürün anti aging bakım gerçekleştirir. Cildin kolaylıkla şekil almasını ve kırışıklıkların da azalmasını sağlar. Onarıcı ve yapılandırıcı bakım sağlar. Pürüzsüz ve canlı bir cilt geliştiren ürünle etkili bir cilt bakımı gerçekleştirmek mümkündür. Cildin rahat ve konforlu olmasına yardımcı olur. Esnek ve sıkı bir cilt için düzenli kullanılması gerekir. Gece uygulaması ile yüksek oranda etki sağlar. Elmacık kemiklerini ve yüz hattını şekillendirmek için kullanılır.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgesine uygulanır.
Kullanım Şekli: Önceden temizlenmiş olan yüz ve boyun bölgelerine masaj eşliğinde uygulanır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gece uygun miktarda cilt yüzeyine uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması önerilmektedir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.