x
Sepet
%20 indirim
Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum 30 ml - Sıkılaştırıcı Serum
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930001881

Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum 30 ml - Sıkılaştırıcı Serum

245,00 TL
196,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Resveratrol
Ürün Özellikleri : Kollejen üretimini arttırarak cildin yaşlanmasını geciktirir. Sebum dengesini sağlayarak cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasını sağlar.
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 28.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Olgun ciltlerde cilde canlılık ve pürüzsüzlük kazandırır. Yaşlanma belirtilerini giderir. Ciltte sarkma ve elastikiyet kaybını da ortadan kaldırır. Sıkılaştırıcı etkisi sayesinde kolajen etkisi yaratır ve cilt yüzeyinde kırışıklık ve yaşlanma etkilerine karşı koruyucu bakım sağlar. Gençleştirici etki sunan ürün pürüzsüz ve canlı bir cilt sunar. Yeterli miktarda ürün yüz, boyun ve dekolte bölgesine sabah ve akşam uygulanır.
Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum 30 ml - Sıkılaştırıcı Serum
Cildi pürüzsüzleştirici bakım sunan serumdur. Yaşlanma belirtilerini azaltmak için cildin gençleşmesini sağlar. Caudalie markasının bu ürünü ciltte yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Sarkma ve elastikiyet kaybını önler. Caudalie markasının bu ürünü içeriğindeki özel bileşenleri ile besleyici ve nemlendirici bakım gerçekleştirir. Cilt yüzeyine uygulandığında kolajen salınımını arttırır ve kırışıklıkların önüne geçer. Cildi yeniler ve yapılandırır. Cildin Ph değeri ile uyumludur. Sebum oranını ayarlar parlama ve yağlanmalara karşı koruyucu bakım sunar. Cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazandırır. Enerjik bir cilt sunar ve gereken gençleştirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Cildin zamanla yaşlanma sonucunda meydana gelebilecek olan deformasyonlara karşı korunmasına yardımcı olur.

Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum 30 ml - Sıkılaştırıcı Serum Özellikleri

Cilde canlılık ve pürüzsüzlük kazandırır. Yaşlanma belirtilerini yok eder. Cildi sarkma ve elastikiyet kaybından korur. Sıkılaştırıcı etki sağlayan ürünle son derece etkili bir bakım gerçekleşir. Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum, besleyici içeriği sayesinde cildin bakımlı olmasına yardımcı olur. Sıkılaştırıcı etkili serum kolajen salınımını arttırır ve cilt yüzeyinde kırışıklık ve yaşlanma etkilerine karşı koruyucu ve gençleştirici etki sunar. Pürüzsüz ve canlı bir cilt ile etkili, gençleştirici bakım sağlanmış olur. 
Vücuda Etkisi: Cildi gençleştirici bakım sunan ürün yaşlanma belirtilerini tamamen yok eder. Ciltteki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır ve cildi pürüzsüzleştirir. Sarkma ve elastikiyet kaybını yok eder. Yaşlanma kaynaklı deformasyonları ortadan kaldırır. Sıkılaştırıcı ve etkili gençlik bakımı sayesinde yaşlanma etkileri giderilir. 
Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine, yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.
Kullanım Şekli: Yüz, boyun ve dekolte bölgesine sabah ve akşam yeterli miktarda uygulanır. Uygulama nemlendirici öncesinde yapılmaktadır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün sabah ve akşam cilt yüzeyine uygulanır.
Not: Göz ile teması engellenmelidir. Teması halinde bol su ile durulanması önerilir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.