x
Sepet
%20 indirim
Caudalie Resveratrol Lift Eye Lifting Balm 15 ml - Sıkılaştırıcı Göz Bakımı
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930001874

Caudalie Resveratrol Lift Eye Lifting Balm 15 ml - Sıkılaştırıcı Göz Bakımı

199,00 TL
159,20 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Gerçekten sıkılaşma sağlıyor.Göz çevresi özelikle daha sorunlu bölgemdi.İnce çizgi vardı çok fazla.Kısa sürede etkisini gösteriyor ürün.Kuru bırakmıyor uygulanan bölgeyi.
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
34.33333333333
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Caudalie göz kremi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.
  2. Etkili içeriğiyle cildin doğal hyaluronik asit üretiminin artmasına yardımcı olur.
  3. Sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici etkisiyle hem gözlerde hem de dudaklarda kullanılabilir.
  4. Göz çevresi şişkinliğinde azalma gerçekleştiren ürün sabah ve akşam uygulanabilir.
Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 28.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Hassas göz ve dudak bölgesinin sıkılaşmasını sağlar. Mevcut sarkmaları giderir. Göz altı şişkinliklerini ortadan kaldırır ve yaşlanma belirtilerini tamamen yok eder. Onarıcı etkisi sayesinde gençleştirici bakım sunar. Yeterli miktarda ürün sabah ve akşam göz ve dudak çevresine parmak uçları yardımcı ile masaj yaparak uygulanır.
Caudalie Resveratrol Lift Eye Lifting Balm 15 ml - Sıkılaştırıcı Göz Bakımı
Sıkılaştırıcı göz bakım balmı ile göz ve dudak bölgesinin sıkılaşması sağlanır. Tüm cilt tipleri için kullanılan ürün ciltte meydana gelen sarkmaları azaltıcı etki sunar. Gözaltında oluşan şişliklerin giderilmesine yardımcı olur. Göz ve dudak çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Caudalie markasının bu ürünü yaşlanma kaynaklı sarkmaları azaltır ve onarıcı bakım sunar. Cildin nemlenmesine yardım ederek kurulamalara karşı onarıcı bakım sunar. Böylelikle cilt yüzeyinde kırışıklık ve hasarlar oluşmaz. Göz çevresinde kolajen salınımını arttırır ve kırışıklık oluşumunu önler. Besleyici ve nemlendirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir ve yaşlanma karşıtı bakım sunar.

Caudalie Resveratrol Lift Eye Lifting Balm 15 ml - Sıkılaştırıcı Göz Bakımı Özellikleri

Göz ve dudak bölgesinin sıkılaşmasını sağlayan bakım ürünüdür. Kullanılan bölgede kolajen artışını sağlar ve mevcut sarkmalara karşı sıkılaştırıcı bakım sunar. Göz bakım balmı ile gözaltı şişkinliklerini gidermek mümkündür. Yaşlanma belirtilerini tamamen yok eder ve yaşlanma belirtileri ile savaşır. Yaşlanma karşıtı bakım sunar ve onarıcı etki sunar. Normal süreçte meydana gelen yaşlanmanın önüne geçer. Onarıcı bakım sağlar ve yaşlanma belirtilerini azaltır.
Vücuda Etkisi: Göz ve dudak bölgesinde sıkılaştrıcı etki sağlar. Gözaltı şişliklerini azaltmak için kullanılır. Yaşlanma belirtilerini tamamen giderir. Yaşlanma kaynaklı sarkmaların önüne geçer. Göz ve dudak çevresinde kolajen salınımını arttırır ve gençleştirici etki sunar. Yaşlılık belirtilerini giderir. Besleyici ve nemlendirici içeriği ile tam bir bakım gerçekleştirir. 
Uygulanan Bölge: Göz ve dudak bölgesini sıkılaştırmak için kullanılır.
Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün sabah ve akşam göz ve dudak çevresine parmak uçları yardımcı ile masaj yaparak uygulanır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam uygun miktarda uygulanır. Ürün 15 ml olarak sunulmaktadır.
Not: Göz içi temasından kaçınılmalıdır ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.