sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%35
Kargo
Bedava
%35
470,00 TL
305,50 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
650,00 TL
422,50 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
450,00 TL
337,50 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
650,00 TL
487,50 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
650,00 TL
422,50 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
450,00 TL
337,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Caudalie Premier Cru

Kurulduğu zamandan itibaren dünyaca tanınan bir marka haline gelen Caudalie markası farklı ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kurulduğu zamandan bu yana ürettiği doğal ve bitkisel içerikli ürünler ile kullanıcıların maksimum fayda elde etmesine yardımcı olur. Cilt için her zaman en doğal olanı bulmayı hedefler.

Caudalie Premier Cru serisi de marka içinde yer alan en özel ürünlerden oluşan bir seridir. Patentli ürünleri ile cildin gençleşmesine yardımcı olmayı amaçlar. Çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan yaşlanma belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı olur. Aynı zamanda cilt rengini eşitlemeye de yardımcı olur. Seri içerisinde Premier Cru The Eye Cream, Premier Cru The Precious Oil, Premier Cru The Serum, Premier Cru The Cream, Premier Cru The Rich Cream gibi ürünler bulunmaktadır.

Caudalie Premier Cru Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Caudalie Premier Cru Ürünlerini kullanırken cildinize uygun olup olmadığına ve içeriklerine bakmanız önemlidir. Nasıl bir cilt tipine sahip olduğunuzu bilmeniz cildiniz için en önemli faktördür. Cildinize uygun olmayan ürünler kullanırsanız tam tersi bir etki görmeniz kaçınılmaz olur. Bu nedenle her zaman cilt tipinize en uygun olan ürünü seçerek kullanmanız önemlidir.

Caudalie Premier Cru Ürünleri serisinde bulunan ürünlerin hepsinin farklı kullanım şekilleri vardır. Ürünlerin üzerinde yazan talimatlara uymanız oldukça önemlidir. Caudalie Premier Cru serisi içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biri olan yüz serumunu kullanırken parmaklarınızın ucuna birkaç damla Serum alın. Sabah ve akşam nemlendiricinizden önce yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgesine uygulayın. Formülün etkilerini uyarmak için parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulamanız önemlidir.

Caudalie Premier Cru Ürünleri Genel Özellikleri:

Cildi Onarmaya Yardımcı Olur: Cilt bakımınızın etkinliğini arttırmaya yardımcı olur. Kırışıklıkları pürüzsüzleştirmeye de katkı sağlar. Cildi sıkılaştırır ve onarır.

Yaşlanma Belirtilerini Azaltmaya Yardımcı Olur: Patentli Vinergy kompleksi ile formüle edilen bu lüks jel benzeri serum, tüm yaşlanma belirtilerini düzeltmek için cildi yoğun bir şekilde canlandırır.

Güçlü Formüle Sahiptir: Çok amaçlı ve güçlü formül, yaşlanma karşıtı rejiminize destekleyici etki sağlamak için çalışır. Cilde kolayca nüfuz ederek kolayca emilir. Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesine de yardımcı olur.

Nerden Alabilirim?

Caudalie Premier Cru ürünlerini satın almak istiyorsanız, https://www.narecza.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiye siteden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin içeriklerine ve cildinizle uyumlu olup olmadığını da kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.