x
sadsad x
asdasd
Sepet
%25 indirim
Caudalie Fleur De Vigne Gentle Mild Soap Yüz ve Vücut İçin Temizleme Barı 150 gr
Marka: Caudalie
Barkod: 3522930000747

Caudalie Fleur De Vigne Gentle Mild Soap Yüz ve Vücut İçin Temizleme Barı 150 gr

19,00 TL
14,25 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Caudalie
Ürün Serisi : Cilt Temizleme Ürünleri
Ürün Özellikleri : Yüz ve vücudu temizlemek için üretilmiş olan bar, kan dolaşımını hızlandırarak cildin sağlığına kavuşmasına katkı sağlar. Cildi kurutmadan temizlediği için her cilt tipi rahatlıkla kullanabilir.
Boyut : 150 gr
Güncelleme Tarihi : 28.05.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Tüm ciltlerin kullanabileceği ürün günlük kullanıma uygundur. Cildi aydınlatıcı ve pürüzsüzleştirici bakım sağlar. Üzün çekirdeği yağı sayesinde cildin yumuşamasına ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Bir miktar ürünü ılık su yardımı ile elde köpürterek yüz ve vücut bölgesine uyguladıktan sonra durulamak makbuldür.

Caudalie Fleur De Vigne Gentle Mild Soap Yüz ve Vücut İçin Temizleme Barı

Cildi etkin biçimde temizleyen yüz ve vücut temizleyici bardır.

Üzüm ve shea yağından elde edilmiş cilt esnekliğini artırıcı etkiye sahip yüz ve vücut temizleme barıdır. Cildin temizliğiyle beraber canlandırılmasına ve onarılmasına da katkı sağlayacak yapıdadır. Hassas ve kuru ciltlerle birlikte tüm cilt tiplerine uygundur. Cildin sağlığı ve çekici görünümü için başlıca unsur temizliği ve özel bakımıdır. En başta ise elbette ki cilt temizliği gelir. Cilt temizliğinde en çok kullanılan ürün nitekim sabundur. Sabun, gözeneklerdeki kir ve yağların temizlenmesinde en etkili ürünlerdendir.

Ancak cildin kurumasında ve rahatsız olup olumsuz manada etkilenmesinde de büyük paya sahiptir. Bu durumu aksine çevirmek ve sabun içeriği ile cilde zarar vererek temizlik yapmak yerine, cildin gereksinim duyduğu şekilde temizlik sunmak kusursuzluğun başlangıcıdır. Bu sebeple geliştirilmiş Caudalie Fleur De Vigne Gentle Mild Soap Yüz ve Vücut İçin Temizleme Barı, her cilt tipine uygun bitkisel özlerle zenginleştirilmiş güvenle kullanılabilecek temizlik ürünüdür. Cildi kurutmaz ve her hangi bir olumsuz etkiye mahal vermez, hatta bilakis cilde gerekli nemi kazandırır.

Caudalie Fleur De Vigne Gentle Mild Soap Yüz ve Vücut İçin Temizleme Barı; hayvansal ve kimyasal içerikler içermediği gibi, aynı zamanda sodyum larül sülfat, paraben, fenoksietanol, renklendirici ve mineral yağ gibi maddeler de içermemektedir. Tamamen bitkisel özlerle zenginleştirilmiştir. Dermatolojik olarak testlerden geçmiştir. 

Caudalie Fleur De Vigne Gentle Mild Soap Yüz ve Vücut İçin Temizleme Barı Özellikleri

Cildi nemlendirip kurutmadan temizler. Cildi tahriş etmeden bakım ve temizlik sunar. Cildin onarımına ek katkı sağlar. Cildi besleyip elastikiyetini artırır. İşlevselliğiyle cildi koruyup narince temizler. Gözenekleri temizleyip ferahlatır ve cildi canlandırır. Etkin ve hoş kokulu bir cilt yapısına kavuşturur. Kan dolaşımını yeteri miktarda hızlandırıp cilde ve doğal olarak tüm bedene enerji verir. 

Uygulandığı Bölge

Açık yaralar ve genital vücut kısımlarıyla göz bölgesi haricinde tüm vücut bölgesine ve de yüz hatlarına uygulanabilir. 

Kullanım Şekli

Cilde doğrudan uygulanıp akabinde durulama yapılır. Uygun bir lif kullanılabilir. Ilık suyla durulanması ve sonrasında sabun kullanılmaması tavsiye edilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Gerekli görüldüğü her zaman ve sıklıkta uygulanabilir. Az miktarda kullanılması önerilir. Ürün 150 gr olarak sunulmaktadır.

Not: “Gözlerle temas ettirilmemeli, genital bölge temizliğinde dikkatli kullanılmalıdır. Açık yaralara doğrudan uygulanamaz. Harici kullanım içindir”KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.