x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
CapilActif
Sırala:
Daha Fazla Yükle

CAPILACTIF

Saç bakım ürünleri, saçlarınıza güç ve güzellik katmak amacıyla, özel laboratuvarlarda, uzman eczacılar, biyokimyacılar ve saç uzmanları tarafından hazırlanır. Bitkilerin özel bileşenleri ve en etkili maddelerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan birbirinden özel formüllere sahip ürünleri sayesinde, saçlarınız ve saç deriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakımı sağlayabilecek eşsiz bir ürün yelpazesine sahip olan saç bakım markasıdır. Ürünlerinin hepsinde büyük oranda bitki bazlı formüller kullanan CAPILACTIF firması, Olimpos Pharma ile ortak çalışmalar yürütmektedir.
Olimpos Pharma; kendi imal ettirdiği veya distribütörü olduğu ürünleri, hassasiyetle seçmekte ve pazarın en güvenilir, en saygın markası yapmayı hedeflemektedir. CAPILACTIF, Tüm saç tipleri için hazırladığı özel formüllü ürünleri ile saçlarınız ve saç derinizin birbirinden farklı ihtiyaçlarına oldukça etkili cevaplar verir.

CAPILACTIF’ in şampuan, serum ve losyonları da içeren oldukça zengin ürün yelpazesinde yer alan bitki bazlı, doğa dostu saç bakım ürünlerinin, yeniden dengeleme, rahatlatma, kepek ve dökülme önleme gibi özel etkileri de mevcuttur. CAPILACTIF’in benzersiz formüllere sahip ürünleri, tüm bu özel etkilerin yanında saçlarınıza ve saç derinize canlılık kazandırılmasına da yardımcı olur.
CAPILACTIF’ in özel kompleksinde; Mastıçiçeği (astrenjan, yeniden üretici), Dulavratotu (yumuşatıcı, sebum-düzenleyici), Papatya (temizleyici), Sarmaşık (astrenjan, yeniden üretici), Sarımsak (kepeklenme karşıtı, nemlendirici), Tere (temizleyici, minerallendirici), Beyaz Isırgan otu (canlandırıcı, güçlendirici), Çam (sebum düzenleyici), bitkileri de yer alır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.