sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

CAPICADE

Dermokozmetik ve OTC konusunda 20 yıllık profesyonel ve uluslararası tecrübeye sahip CAPICADE birbirinden etkili ve benzersiz ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle birçok ihtiyacınızı karşılamayı hedefliyor. Kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ve ürün seçiminde deneyimli profesyonelleri sayesinde organik bazlı, bitkisel bazlı, sağlık dostu ve hedef odaklı ürünler seçmeyi kendisine görev edinen CAPICADE firması, 2014 yılından beri Olimpos Pharma ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Olimpos Pharma; kendi imal ettirdiği veya distribütörü olduğu ürünleri, hassasiyetle seçmekte ve pazarın en güvenilir, en saygın markası yapmayı hedeflemektedir. CAPICADE, saç, kişisel bakım ve OTC ürünleri ile sağlık ve çevre dostu olarak her an yanınızda olmayı dilemekte; doğal ve sağlıklı yaşamı daima ön planda tutarak, sizlerin mutluluğunu hedeflemektedir.
Sektördeki 20 yıllık deneyimi ve güvenilirliği ile göz dolduran firma, insan odaklı çalışır. Sağlık ve doğa dostu CAPICADE, çevreye saygılı, güvenilir ürünleri ile portakalrengi.com aracılığıyla sizlere ulaşıyor. Şampuandan, güneş kremine; kırışık önleyici ürünlerden, tedavi amaçlı ürünlere kadar birbirinden farklı ve etkili birçok ürünü bünyesinde barındıran firmanın zengin ürün yelpazesinde, aynı zamanda Türkiye’de saç için ilk BB krem olma özelliği taşıyan Capicade Hair BB Cream de var.

CAPICADE, saçlarınız ve cildinizin sağlığı için çalışan özel bir ürün yelpazesine sahiptir. Saçlarınızı ve cildinizi mevcut problemlerden arındırırken, eskisinden çok daha iyi ve sağlıklı olmalarına da yardımcı olur. Saçlarınızdaki kırıkları giderirken hiç olmadıkları kadar hacimli ve ışıltılı olmalarında; cildinizdeki akne, yağlanma, kızarıklık gibi sorunları iyileştirirken, etkili bir nem terapisi ile canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızda da önemli bir rol oynar.
Saçlarınız ve cildinizin ihtiyacı olan tüm bakımı, portakalrengi.com ayrıcalığıyla evlerinize kadar gelen CAPICADE ürünleri ile gerçekleştirebilir; mevcut sorunlarınızın giderilmesi ve olası sorunların önlenmesi konusundaki etkisini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.