x
Sepet
%10 indirim
Burt s Bees Peach Willow Bark Deep Pore Scrub Derin Gözenek Temizleyici Peeling 110 g
Marka: Burt s Bees
Barkod: 792850891005

Burt s Bees Peach Willow Bark Deep Pore Scrub Derin Gözenek Temizleyici Peeling 110 g

88,00 TL
79,20 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Burt's Bees
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi ölü derilerden temizler. Sağlıklı ve taze bir cilde kavuşmanızı sağlar.
Güncelleme Tarihi : 23.02.2017 - Perşembe
Boyut : 110 gr
Özet Bilgi : Cildin derinden arınmasına destek sağlayan bakım ürünü gözenekleri arındırır ve yumuşak, pürüzsüz, canlı cilt gelişimini destekler. Ciltteki ölü deri kalıntılarını gideren bakım ürünü sıkılaştırıcı etki de sağlar. Güçlü formüllü ürün derinden arındırrı ve besleyici bakım sunar. Etkili bakım peelingi nemli cilde haftada 2-3 kez uygulanır. Sonrasında da ılık su ile durulama işlemi yapılır.
Burt's Bees Peach Willow Bark Deep Pore Scrub Derin Gözenek Temizleyici Peeling

Tüm ciltler için geliştirilmiş olan peeling cildin temizlenmesine, arınmasına ve gözeneklerin bakım kazanmasına imkan tanır. Derinden temizlik bakımı sunan ürün gözenek temizleyicisi olarak kullanılmaktadır. Etkili peeling ürünü güçlü formülü ile cilt döngüsünü destekler ve taze, yumuşak, pürüzsüz cilt sunar. Cildi ölü kalıntılardan arındırır, tazeler. Gözeneklerin tıkanmasına neden olabilecek olan kirin ciltten atılamsını sağlar. Gözenekleri sıkılaştıran bakım ürünü sağlıklı cilt gelişimine destek olur. İçerdği zencefil, deniz yosunu ile cildi besler, yatıştırır. Etkili bakım ürünü ile cildin arınması kolaylıkla sağlanır. Cilt ile uyumlu olan temizleyici peeling tahriş ve hasarlara neden olmaz. Ciltteki sebum fazlasını arındırır, kirleri söker atar. Yumuşak, pürüzsüz, canlı cilt gelişimine imkan tanır. Deri kalıntılarını arındıran Burt's Bees Peach Willow Bark Deep Pore Scrub, taze ve sağlıklı gelişim sunar.

Burt s Bees Peach Willow Bark Deep Pore Scrub Derin Gözenek Temizleyici Peeling Özellikleri:Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürün gözeneklerin açılmasına ve sıkılaşmasına imkan tanır. Etkili bakım sağlayan ürünle cildin derinden temizlenmesi mümkündür. Gözenekleri arındıran ve kirlerin atılmasına destek olan bakım peelingi ile gereken koruyucu ve destekleyici bakım sağlanır. Cildin ölü deriden arınmasına imkan sunan ürün sebum fazlasını atar ve nem, yağ dengesini korur. Cildin pürüzsüz, canlı, taze ve gelişmiş olmasını sağlayan bakım ürünü cildi besler ve yatıştırır. Aynı zamanda kuruluk karşıtı bakım sunan ürün kirlerin derinden arınmasına imkan tanır. Cilt ile uyumlu olan ürün yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı ve canlı gelişimi destekler. Cilt ile uyumlu ürün herhangibir tahriş veya hasara da yol açmaz. İçerdiği zencefil ve deniz yosunu ile cildin beslenmesine de destek olur.

Vücuda Etkisi: Cilde derinden bakım sunan ürün cildi temizler, gözeneklerin arınmasına destek olur. Güçlü formülü ile cilt döngüsünü destekler. Cildin taze, yumuşak ve pürüzsüz gelşimine destek olur. Cilt yüzeyindeki ölü cilt kalıntılarını giderir. DErinden arındırıcı ve gözenekleri sıkılaştırıcı bakım ürünü ile gereken temizlik bakımı sağlanır.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyini derinden arındıran ve bakım gerçekleştiren ürün nemli cilde uygulanır.

Kullanım Şekli: Etkili bakım ürünü nemli cilde dairesel hareketlerle cilt yüzeyine uygulanır ve sonrasında ılık su ile durulama yapılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Nemli cilde uygulanan ürün haftada 2-3 defa cilt yüzeyine uygulanmaktadır. Etkili peeling 110 g olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.