x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Bonny Silver
Sırala:

Bonny Silver Gümüş Çorap

Bonny Silver, 1800 yıllarda ortaya çıkan bir marka olarak nitelendirilebilir. Keşfedilmesinin sonrasında 1893 yılında da parlamış ve son olarak 1900'lü yıllarda tüketicilere hizmet sunmaya başlamıştır. Ürünleri ile 30 yılda kendini etikili şekilde kanıtlamıştır. Korumalı ve hijyenik ürünleri ile kaliteli bakıma yardımcı olur.  Genel anlamda bakıldığında tanım olarak ürünleri için saf gümüş ipliği teknolojisi kullanılarak üretildiğinden bahsedilmesi mümkündür diyebiliriz. Ürünleri tüketicilerine birçok amaca hizmet etmek için ulaşır. Erkek ve kadınlara özel ürünleri ile hizmet sunar.

Bonny Silver, ayak sağlığı, gebelik giyimi gibi başlıklarda ürünlerini geliştirmiştir. Özellikle ayak sağlığını düşünerek geliştirdiği diyabetik ürünleri ile hastalık sahibi/sahibesi kimselere sağlıklı giyim imkanı tanımaktadır. Farklı ürün skalası ile gümüş metalinin hassas biçimde ayrışması ile ortaya çıkan marka kişilerde kullanım sonrasında çok fazla değişikliklere neden olmuştur. Ürünleri son derece faydalı bileşenlere sahiptir. Özelliği saf gümüş bileşeninden yararlanarak ürün geliştirmesinde yatmaktadır. Bilindiği gibi, gümüş bakterilerin direnç gösteremediği elementlerdendir. Ayrıca 3000 yıldır tedavi yöntemi olarak dahi kullanılmıştır. Koruyucu özelliği ile nefes aldırır, tahrişlere neden olmaz.


Diyabetik kişilerde sıkça tercih edilen marka hastalığın getirdiği komplikasyonların sonuçlarını giderme noktasında yardımcı medikal ürünler barındırmaktadır. Ayaklarda oluşan yara ve enfeksiyonların önlenmesine destek olur. Ayakları soğuktan korur, ısıtır. Mikropların kırılmasına yardım eder. Dikişsiz burun özelliği ile ayakların korunmasına yardımcı olur, tarhişlere neden olmaz. Saf gümüş ipliği aynı zamanda termodinamik özelliklidir. Soğuk havalarda ısıtıcı etkiye sahiptir. İletkenliği ile dışarı yayılır ve serin ayakların oluşmasına yardımcı olur. Isının dengelenmesini sağlar.


Gümüş etkisi ile manyetik alana sahip olan ürünleri bakteri ve mantar oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Egzamalara karşı da önlem alır. Enfeksiyonları ve yaraların oluşumuna izin vermez. Koruyucu etkilidir. Termodinamik yapılı ürünleri ter oluşumunu engeller. Sağlıklı kullanım sağlar. Şişlikleri, ağrıları ve ödemleri engellemeye destek verir. Kalıcı etkili ve %100 doğal özelliği sayesinde sağlıklı ve konforlu çorap üretimi sunan marka, saf gümüş ipliği ile ürün geliştirir. Tamamen doğal içeriklidir. Doğal içerikli ürünleri ile diyabet hastalarını, ayağı terleyenleri ve mantar ve egzama rahatsızlıkları yaşayan kişileri kontrol altına alacak niteliktedir. Ayak sağlığını garantiler, maksimum sağlığa destek verir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.