sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
24,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Blistex

Blistex, 1947 yılında kurulan bir markadır. Başta ABD olmak üzere birçok ülkede bulunan marka dudak bakımı için geliştirdiği ürünleriyle tanınmaktadır. Blistex, dudak bakımı alanında yenilikçi bir lider konumundaki bir markadır.

Markanın dudak bakımı için geliştirdiği ve kullanıcıları tarafından çok sevilen birden fazla ürünü bulunmaktadır. BlistexBrilliance SPF 15 Renk ve Işıltı Etkili Nemlendirici Dudak Bakımı,dudaklarınıza hafif bir renk ve ışıltı vererek daha çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken dudaklarınızı nemlendirmeye de destek veren bir dudak bakım ürünüdür. Her yaştan bireyin kullanıma uygun olan ürün dudaklarınızın pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğinde SPF15 bulunan ürün dudaklarınızı güneşin zararlı ışınlarından da korumaya yardımcı olur. BlistexHappyLips Çilek Spf 15,çilek aromasıyla geliştirilmiş olan bir ürün olup hem hoş bir koku hem de hoş bir tat sunar. Formülünde yer alan E vitamini ve özel yağlar ile dudaklarınızı etkili bir şekilde nemlendirir. Dudaklarınızda koruyucu bir tabaka oluşturur. Çok hafif bir renk sunarak dudaklarınızın daha canlı bir görünüm yakalamasına yardımcı olur. Ayrıca güneşe çıkmadan önce uyguladığınızda dudaklarınızı güneşe karşı korumaya da yardımcı olur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Blistex Daily LipConditioner SPF 15 Hassas Dudaklara Günlük Bakım,formülünde yer alan üzüm ve zeytin çekirdeği yağları sayesinde doğal bir şekilde dudakların hassas dokusunu nemlendirmeye, yumuşatmaya, çatlamaların sebep olduğu acıyı dindirmeye ve çatlakları iyileştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda formülünde SPF 15 bulunan ürün dudaklarınızı güneşten gelen zarar UV ışınlarına karşı da korumaya yardımcı olur. Dudaklarınızın pürüzsüz ve canlı bir doku kazanmasına destek verir. Uzun süre dudaklarınızın nemli kalmasını sağlar.

Blistex Med Plus Krem, tek bir adım ile dudaklarınızın ihtiyacı olan bakımı kazanmasına ve var olan hasarın giderilmesine yardımcı olur. Dudaklarınızın uzun süre nemli kalmasına destek verir. Çatlama ya da kuruma gibi durumlar yaşamamanız için yardım eder. Özel olarak geliştirilen formülü ile hasar görmüş dudaklarınızın anında daha iyi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Olumsuz hava koşullarında dudaklarınızda koruyucu bir kalkan vazifesi üstlenir. Pürüzsüz ve yumuşak bir dudak yüzeyi elde etmenize destek verir. Özelliklede güneşe ya da soğuk ve kuru havaya çıkmadan önce kullanmanız tavsiye edilir. BlistexMedplusStick Kuruyan Çatlayan Dudaklara Yoğun Bakım, değişen hava koşulları bir sıcak bir soğuk ortamlar gibi durumlar dudaklarımızda bazı hasarların oluşmasına neden olabilir. Bunlardan en belirgini dudaklarımızda oluşan çatlaklardır. Aşırı hasar görmüş olan dudakları anında nemlendirmeye korumaya ve beslemeye yarayan özel olarak üretilmiş olan bir dudak koruyucu kremidir. Formülünde yer alan okaliptus, menthol ve camphor sayesinde hasar görmüş ya da kurumuş olan dudaklarınızı nemlendirerek iyileşmesine destek verir. Rahatlatıcı bir etkisi vardır. Dudaklarınızın nem oranına dengelemesine yardımcı olurken dudaklarınızda koruyucu bir bariyerde oluşturur.

Blistex Sensitive, hassas dudaklara sahip olan kişiler için geliştirilmiş olan bir dudak balımıdır. Hassas dudaklara sahip olan kişilerin dudaklarına daha özenli yaklaşmaları gerekmektedir. Çünkü olumsuz hava koşulları gibi durumlar onları diğerlerine oranla çok daha fazla etkileyebilir. İçerisinde bulunan doğal özler ile dudaklarınızı kusursuz bir şekilde nemlendirerek korumaya yardımcı olur. Rahatlatıcı bir etkisi vardır. Formülünde yer alan Shea ve Kakao Yağlarının mucizevi etkileri sayesinde dudaklarınızın anında daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Uzun süre dudaklarınızı nemlendirir. Dudaklarınızı dışarıdan gelebilecek zararlara karşı korumaya destek verir.

Kusursuz bir dudak bakımı için ihtiyacınız olan her şeyi düşünerek ürünler geliştirilen Blistex markasının ürünlerini severek kullanacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.