sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
169,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Bioxcin

Sağlıklı ve yumuşak saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Güzel ve bakımlı görünen saçlara sahip olmak çokta zor olan bir durum değildir. Saçlarımızın güzel görünmesi adına ona birçok işlem yaparız. Boya, fön, ısılı veya farklı işlemler saçlarımızı kısa bir süreliğine güzelleştirir. Ama esasında saçlarımıza ve saç hücrelerimize zarar verir. Bu işlemler saçlarımızı yıpratmakla kalmaz zamanla saçlarımızın dökülmesine de sebep olur. Saç dökülmeleri beraberinde buna yönelik çözüm arayışını da beraberinde getirir.
Saçların dökülmesinin birden fazla nedeni vardır. Bunların başında sigara kullanımı, yanlış beslenme, hava değişimleri, kimyasal işlemler, saçların nem dengesini kaybetmesi ve yanlış ürün kullanımı gibi nedenler gelir. Saçların çok sık ve yanlış fırça ile taranması, hamilelik, kronik rahatsızlıklar, ilaç kullanımı gibi faktörler de saçların dökülmesine neden olmaktadır.

Görüldüğü gibi saçların birden fazla dökülme ve yıpranma nedeni vardır. Tabi ki çözümünün de birden fazla seçeneği vardır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanacağımız ürünün içeriği ve saçımıza uygun olup olmadığıdır. Doğal ve bitkisel ürünler ile saçlarımıza gerekli bakımı yaparak ve beslenmemize dikkat ederek saçlarımızın yıpranmasını önleyebiliriz. Ama kendimizce uygulayabileceğimiz yöntemler dışında saçlarımızın destek ürünlere de ihtiyacı vardır. Bu noktada saçlarımızın bakımı ve onarımı için yıllardır alanında uzman olan Bioxcin markasını kullanabilirsiniz.

Saçların dökülmesinin birçok nedeni olmasına rağmen tam koruma ve etkin bakım sağlayan ürünleri tercih etmemiz gerekir. Saçların bakımlı ve güzel olması her kadının hayalidir. Zaman zaman dökülen ve yıpranan saçlarımızın dökülme nedenini bilerek uygun ürünler kullanmalıyız. Öncelikle saçlarımızın yıpranma ve dökülme nedenlerini bilmemiz gerekmektedir.

  • SİGARA KULLANIMI
  • VİTAMİN VE MİNERAL EKSİKLİĞİ: B6 ve çinko.
  • STRES VE YORGUNLUK
  • KİMYASAL İŞLEMLER: Boya, fön,
  • HORMONEL DEĞİŞİMLER: Hamilelikte yaşanan değişimler,
  • KULLANILAN İLAÇLAR: Kullandığımız ilaçların yan etkileri saçlarımızın dökülmesine neden olmaktadır.

Bu noktalara dikkat ederek saçlarımızın yıpranmasını ve dökülmesini engelleyebiliriz. Alanında uzmanlaşan Bioxcin markasının dökülme karşıtı ürünlerini de alternatif olarak güvenle kullanabilirsiniz. Bioxcin şampuan ve serum üretimlerine 2002 yılında dermatolojik araştırmalar ile başlamıştır. Saç dökülmelerine karşı birden fazla ürün geliştiren ve son teknolojiler kullanan Bioxcin markası doğallığa önem vermektedir ve bitkisel çözümler üretmektedir. Üniversiteler ile birlikte birçok çalışma yürüten ve birçok ülkede satışı yapılan Bioxcin markası doğal ürünleri ve bitkisel özleri ile kullananları son derece memnun etmektedir. Kullanıcılarının memnuniyetine ve doğallığa önem veren Bioxcin markası saç dökülmesine karşı etkili ve tam koruma sağlamak için gün geçtikçe kendini yenilemektedir.

HİJYEN GRUBU: Bioxcin Forte Şampuan, Bioxcin Genesis Şampuan
BAKIM GRUBU: Bioxcin Kaş Ve Kirpik Bakım Serumu, Bioxcin Forte Serum
TAMAMLAYICI BAKIM GRUBU: Bioxcin BioActiv Serum, Bioxcin Saç Bakım Yağı
Bu gruptaki ürünler saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saçları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Şampuanlar saçları ve saç derisini temizler. Saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saç serumları saçlarınızı besler ve saçlarınıza hissedilir derecede yumuşaklık kazandırır. Kaş ve kirpik serumu kaş ve kirpiklerinizi beslemeye yardımcı olur. Bakım yağları saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırmada yardımcı olur.

Saçlarınızın bakımı için uzmanlar ile son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlere sahip olan Bioxcin markasını güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünler yıpranan ve dökülen saçlarınızı yeniden onarmaya yardımcı olur ve saçlarınıza hacim ve parlaklık kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.