x
Sepet
BioNike Defence Hair Loss Treatment Shampoo Dökülme Önleyici Şampuan 200 ml
Marka: BioNike
Barkod: 8029041161312

BioNike Defence Hair Loss Treatment Shampoo Dökülme Önleyici Şampuan 200 ml

64,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : BioNike
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 28.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Cilt yüzeyindeki olumsuzluklar ve kötü hava koşulları sebebiyle saç derisinde döküntü ve kurumaya bağlı dökülmeler meydana gelir. Bu dökülmeleri durdurur ve saçların çoğalmasına destek olur. Saç temizliğinde etkili olan şampuan sağlıklı saç gelişimini destekler niteliktedir.
BioNike Defence Hair Loss Treatment Shampoo Dökülme Önleyici Şampuan 200 ml

Hava muhalefeti, yanlış şampuan seçimi ve biyolojik rahatsızlıklar sebebi ile saç derisinde kuruma ve dökülmeler meydana gelmektedir. BioNike Defence Hair Loss Treatment Shampoo Dökülme Önleyici Şampuan 200 ml saç derisini onararak saç derisini eski sağlığına kavuşturur. Saç dökülmesi ve kırılmalarını önleyerek saç yapısını besler. Özel formülü sayesinde saçların çoğalmasını destekler. Tamamen doğal ve alerjenik özelliği olmayan şampuan saç temizliğini gerçekleştirirken saçların dökülmesini de önler. Saç bağlarını güçlendirerek saçın dökülmesinin ve azalmasının önüne geçer.

BioNike Defence Hair Loss Treatment Shampoo Dökülme Önleyici Şampuan 200 ml

Olumsuz koşullar sebebi ile saç derisinin zayıflaması ve kuruması üzerine saçlar dökülmeye ve azalmaya başlar. Saç yüzeyindeki muhalefeti önleyerek saçların yapısını korur. Saçların dökülmesini durduran ve sağlıklı saç gelişimine destek olarak saçların çoğalmasını sağlar. Saç derisinde etkili bakım imkanı sunan şampuan, saçları derinlemesine temizler. Saçların seyrekleşmesinin ve dökülmesinin önüne geçen etkili bir içeriğe sahiptir. Saç temizliği için ideal olan şampuan, saç bağlarının güçlenmesinde önemli rol oynar. Aynı zamanda saçlara ipeksi yumuşaklık verir.

Vücuda Etkisi: Saç derisindeki hasarları giderir ve saçların dökülmesini önler. Asıl görevi saç hijyeni sağlamak olan şampuan doğal içeriği sayesinde dökülmeleri ve kopmaları önleyerek saç gelişimini desteklemesidir.

Uygulanan Bölge: Saç derisine ve saç tellerine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Banyo esnasında durulanmış saçlara ve saç derisine yeterli miktarda; masaj yaparak uygulanır. 1-2 dakikalık şampuanı yedirme işlemi sonrasında saçlar iyice durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanıma uygun olan şampuan herhangi bir kısıtlamaya tabii değildir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.