x
sadsad x
asdasd
Sepet
BioNike Defence 200 Ultra Protective and Reinforcing Base Cream Anti Aging Günlük Bakım Kremi 50 ml
Marka: BioNike
Barkod: 8029041111256

BioNike Defence 200 Ultra Protective and Reinforcing Base Cream Anti Aging Günlük Bakım Kremi 50 ml

109,89 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : BioNike
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 19.12.2017 - Salı
Özet Bilgi : Yaşlılığa bağlı oluşan çeşitli cilt hasarları olan; lekelenmeler, kırışıklıklar, ifade çizgilerinin belirginleşmesi gibi şikayetleri sonlandırır. Cildin daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlayan bir içeriğe sahiptir. Cildi nemlendirir ve düzenli kullanımda toparlayıcı etki gösterir.
BioNike Defence 200 Ultra Protective and Reinforcing Base Cream Anti Aging Günlük Bakım Kremi 50 ml

Yaş ilerlemesine bağlı olarak, cilt yüzeyinde çeşitli lekelenmeler ve kırışıklıklar meydana gelmektedir. Bu yaşlılık belirtilerini gidermek ve ilerlemesini engellemek için BioNike Defence 200 Ultra Protective and Reinforcing Base Cream Anti Aging Günlük Bakım Kremi 50 ml son derece ideal bir bakım sağlar. Anti aning etkisi sayesinde ciltteki kırışıklık ve lekelenmeler giderilirken, bu hasarların oluşmasını da önleyici cilt bariyerini güçlendirir. Ultra koruma sağlar ve cildi besler. Nemlenen ve bakımı yapılmış olan cilt daha dinç ve taze bir görünüme kavuşur.

BioNike Defence 200 Ultra Protective and Reinforcing Base Cream Anti Aging Günlük Bakım Kremi 50 ml Özellikleri

Yaşlılık belirtisi olarak ciltte oluşan kırışıklık, ince çizgiler ve ifade çizgilerinin belirlenmesini giderici etki göstermektedir. Ciltteki ton değişimi ve lekelenmelere karşı da büyük fayda sağlayan krem, anti aning özelliği ile ideal bir bakım kremidir. Cildi korumaya alarak yüksek performans gösterir. Cilt hasarlarının ilerlemesini durdurur ve cildi hızlıca onarmaya başlar. İçeriğindeki doğal bileşenler, cildin nemlenmesini ve yeniden canlanmasını sağlar. Düzenli kullanımla cilt yüzeyindeki sarkmalara karşı etki gösterir. Günlük kullanımda vazgeçilmeziniz olmaya adaydır.

Vücuda Etkisi: Ciltteki kırışıklık ve lekelenmeleri giderir. Günlük bakımda yoğun katkı sağlar. Cildi besler ve onarır. Koruyucu özelliği yüksektir, cildin yeniden hasarlara maruz kalmasını önler. Cildi besler ve nemlendirir. Cildi toparlayıcı etkisi de bulunmaktadır.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Cilt yüzeyine masaj yaparak, dairesel hareketlerle uygulanmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanıma uygun olmakla birlikte sabah ve akşam kullanılmaktadır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.