x
Sepet
BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi
Marka: BioNike
Barkod: 8029041223010

BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi

65,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : BioNike
Ürün Serisi : Sivilce Sorunları
Boyut : 10 ml
Güncelleme Tarihi : 27.03.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Yağ dengesi bozulan cilt yüzeyinde aknenin oluşumunu önler ve ciltteki akneler yok eder. Ciltte; aknelere karşı düzenli kullanımda bariyer oluşturarak cildin korunmasını sağlar. Doğrudan uygulanan ürün akneye hızlıca etki eder. İçeriğinde bulunan doğal bileşikler cilde hiçbir yan etki bırakmaz.
BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi

Yağlı cilt yüzeylerinde oluşan akne, aşırı yağlanma gibi sorunlar cildin daha sağlıksız görünmesine sebep olmaktadır. Cildin akneye meyilli olması, yetersiz bakım ve beslenme gibi sebeplerden oluşan akneler cilt sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi ile ciltte oluşan akneler giderilir. Ciltte akne oluşumunu önleyici etki göstermektedir. İçeriğindeki konsantre bileşenler sayesinde cilde hızlıca etki ederek cildin eski sağlığına kavuşmasında önemli rol oynar.

BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi Özellikleri

Cildin yağ dengesinin bozulup fazla yağ salgılaması sonucu oluşan akneler cilt sağlığını olumsuz önde etkilemektedir. Ciltteki akne gibi kusurlara hızlı sürede etki eden lokal tedavi kremidir. İçeriğinde bulunan aktif formüller sayesinde cilt yüzeyinde tahrişe sebep olmadan, ciltteki ölü derileri ve yapıları gidermeyi sağlar. Ciltte oluşan zararlı bakterilerin çoğalmasını önleyici yapıdadır. Ciltte sebum etkisi yaratarak cildin normal yapısına dönmesini sağlar. BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi kalem şeklindeki aplikatörü ile ciltteki kusurlara direk olarak nüfuz eder ve onarır. Ciltteki akne oluşumuna son verir.

Vücuda Etkisi: Cilt yüzeyinin yağlı olması veya başka faktörler etkisi ile ciltte fazla miktarda akne oluşumu görülmektedir. BioNike Acteen Quickpen Akneli Cilt Kremi ile ciltteki akneler son bulur. Cildin yeniden canlanmasını sağlar.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyinde istenilen bölgeye uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş cilt yüzeyinde bulunan akne üzerine doğrudan uygulanmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanıma uygundur. İhtiyaç duyulduğu her an kullanılabilir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.