x
Sepet
BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml
Marka: BioNike
Barkod: 8029041221016

BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml

84,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : BioNike
Ürün Serisi : Sivilce Sorunları
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 13.12.2016 - Salı
Özet Bilgi : Ciltteki sebum salınımının artması sonucu meydana gelen akneler ve siyah noktaların artışı, gözeneklerin dolması ciltte bakımsız bir görünüm yaratmakla birlikte cildin sağlığını da olumsuz yönde etkilemektedir. BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml zararlı keratini eritir ve cildin kabuklaşmasını önler. AHA ve BHA içeriği güçlü olan krem sayesinde ciltteki akne ve siyah noktalar son bularak cildin yıpranmasının önüne geçer.
BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml

Cilt yüzeyinde oluşan akne, siyah nokta gibi hasarlar cildi daha sağlıksız ve bakımsız göstermektedir. Akneye eğilimli cilt yüzeyleri ve yağlı ciltler başta olmak üzere bu şikayetlerde bulunmaktadırlar. BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml cilt yüzeyindeki hasarları giderip, cildin daha sağlıklı bir yapıda olmasını sağlar. Cildin yağ dengesini düzenleyen ve akne, siyah nokta gibi hasarlardan cildi arındıran krem, aynı zamanda kir ve bakteri ile dolan gözenekleri derinlemesine temizleyerek sağlıklı bir cilt gelişimine destek olur. Uzun süreli akne sorunu yaşayan cilt yüzeylerinde etkili sonuç vermektedir. Siyah noktaları ve sivilceleri azaltır ve cildi uzun süreli korumaya alır. Cildi yıpratmadan etkili bakım gerçekleştirir.

BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml Özellikleri

Akneli ve akneye meyilli cilt yüzeylerinde gözeneklerde kir ve bakteri yoğun olmakla birlikte siyah noktalar da görülmektedir. Cildin sağlıksız görünmesine sebep olan bu etkenler cildin fazla sebum salgılaması dolayısıyla oluşmaktadır. BioNike Acnet Cream Akneli Cilt Kremi 30 ml sebum dengesini düzene sokarak keratolitik etki göstermesine yardımcı olur. Keratolitik; keratini eritmeye yardımcı olan, kornifiye epitelde veya derinin boynuzsu tabakasına deskuamasyon ve yumuşamaya yardımcı olmaktadır. AHA ve BHA içeren özel formülasyonu cildin hasarlardan arındırılıp yenilenmesine destek olmaktadır. İçeriğinde bulunan; glikolik asit, salisilik asit, Su, S-carboxymethycysteine, L-lysine, alpha-hydroxyacids esters (malik ve sitrik asit), emulsifiers, %100'e kadar deiyonize ve filtre edilmiş su ile cildi yıpratmadan gereken bakımı sunar.

Vücuda Etkisi: Cilt yüzeyinde oluşan akne, siyah nokta ve kir ile dolmuş gözenekleri arındırarak cildi temizleyici bakım sunar. İçeriğindeki özel formüller ciltte ağırlık yapmadan ve tahriş etmeden cildin eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olurlar.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Önceden temizlenmiş cilt yüzeyine bir katman halinde yeterli miktarda uygulanmaktadır. Uygulama sonrası cilt yüzeyinde tahriş etmeyecek temizlik bakım ürünleri veya Acnet Cleansing Jel kullanılarak çıkartılması tavsiye edilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygulanacak bölgedeki akne, siyah nokta yoğunluğu göz önüne alınarak yeterli miktarda cilde uygulanmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan krem, gece yatmadan önce kullanılması tavsiye edilmektedir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.