x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2
BioNike
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

BİONİKE
İlk olarak 1930’lu yılların başında İtalya’da ilaç firması olarak yola çıkar. Zaman içerisinde dönüşüme uğrayarak, alanında lider bir kozmetik şirketi olan ICIM International’ın alt kuruluşudur. Adını Yunancadaki iki kelimeden almıştır. Bios hayat, Nike zafer… Yaşam boyunca vücut da cilt de türlü zorluklara maruz kalmaktadır. Bunların önüne geçmek, hayatları kolaylaştırmak için kolları sıvamışlardır.

BioNike, 1960’lı yıllarda kozmetik ürünlerinin dermatolog onaylı tedavilerini yapmakla kalmayıp, çeşitli cilt rahatsızlıklarına karşı cildi desteklemeyi başarmıştır. İleri görüşlü ve alanında en iyisi uzmanları sayesinde “eczacı” özelliğinden de faydalanarak kadınların güvenle tercih ettiği bir kozmetik firması haline gelmiştir. O yıllarda teknoloji çok ilerlemediğinden bir çok kozmetik ürünü, günlük araç-gereçler insan cildine temas ettiğinde ciltte alerjenik rahatsızlık yaşayan insan sayısı hızla artmaktaydı. Günümüzdeki gibi sıkı dermatolog onayından geçmeyen ürünler, insanlar için ciddi tehdit oluşturuyordu. Bu artan alerji riskini kısa zamanda farkeden BioNike uzmanları hummalı bir çalışma sonucu çözüm imkanı buldular. 1990’larda nikelin en küçük birimlerini de algılayabilen yüksek teknoloji ile donatılmış niteliği yüksek kimyasal laboratuvar ortamlarında çalışmaya başladılar. Bu sayede aşırı hassas ciltlere uyum sağlayabilen, nikel ile test edilmiş kozmetik ürünler üretilmeye başlandı.

BioNike, kendisini hassas, alerjenik ve fazla zorlayan ciltler için uygun formül üreten ve bunu pazarlayarak insanların ulaşmasına öncülük sağlayan bir şirket olarak görmekte ve bunu gururla kendilerine vazife bilmektedir. İtalyan eczane pazarında yoğun bir şekilde varlığını göstermekle kalmayıp, bu deneyim ve tecrübelerini kozmetik alanında kullanarak bu alanda lider bir firma olmuştur.

Dünya çapında 50’den fazla ülkede Pazar alanı bulunan BioNike, hem büyüyor hem de yıllardır kadınlar için mükemmel hizmeti sağlıyor. Bu büyüme ve “aranan” marka olma durumu karşısında kendisini yeniliyor, bilimsel araştırmalar ve yüksek ürün kalitesi ile daha iyi performans göstermek için ekstra bir çaba göstermektedir.
Hızlı ve gelişen dünyaya uyum sağlamak için uzman kadrosunu çok geniş bir yelpazede tutarak kendilerini her alanda geliştirmektedirler. Araştırma ve uygulama aşamasında son derece başarılı olarak görevini tamamlayan

BioNike alanında lider olmayı hak ettiğini bir kez daha ispatlar niteliktedir.
Yüksek teknoloji Ar-Ge laboratuvarlarında kendi bünyelerinde, güçlü araştırma ve geliştirme imkanı sağlar. Hızlı ve tempolu dünyada ciltler türlü kirletici madde, UV radyasyonu ve çeşitli çevresel faktörlere maruz kaldığından hassas ve aşırı reaksiyon gösteren yapıya büründüklerinden; bu sonuçlara karşı daha yapıcı, onarıcı ve koruyucu özellik taşıyan ürünler üretmek için yoğun bir çaba sarf etmektedir. En yeni kozmotolojik araştırma ve uygulamaları yapan Ar-Ge birimi, dermatolog, psikiyatrist, saç uzmanları, jinekolog, estetik doktorları gibi geniş bir uzman kadrosuna sahiptir.

Fiyat performans açısından tüketiciyi son derece memnun ederken, cilt için hassas bakımı gerçekleştirip sağlıklı bir cilt gelişimine destek olmaktadır. Önce sağlık mottosuyla yola çıktıklarından birçok kişi BioNike kullanarak ciltlerini şımartmaktadırlar. Önce cildin kendisini sağlıklı ve güzel hissetmesini sağlamak, sonra kadınların, toplumun ve yaşadığımız dünyanın güzelleşmesinde katkı sağlamak için yoğun çaba harcar.
Globalleşmesine rağmen birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan BioNike; sanat dünyasında, kadın sağlığının korunması ve kadınlara yönelik şiddet ve istismarın önlenmesinde, çocuklar ve gençler için eğitim projelerinde aktif olarak yer almaktadır.
Daha güzel ve canlı bir cilde kavuşmak için her yönüyle mükemmel hizmet sunan BioNike, günlük hayatta en çok ihtiyaç duyacağınız ve güvenle kullanacağınız marka olduğunu kısa sürede anlayacaksınız.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.