sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%15

%15
119,50 TL
101,57 TL

%15

%15
119,50 TL
101,57 TL

%15

%15
87,50 TL
74,37 TL

%15

%15
124,50 TL
105,83 TL
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Sensibio Serisi

Bioderma markası kurulduğu günden bu yana laboratuvar ortamında son teknolojileri kullanarak devam etmektedir. Laboratuvar, cildin biyolojisini anlamak için aynı samimi tutkuyu ve aynı zamanda önyargıdan ve dogmadan uzak, dermatolojik buluşlarda yenilik ve yer alma arzusunu sürdürmüştür. İlk ürünlerin eczanelerde pazarlanmasından sekiz yıl sonra, marka dermatologlarla yakın işbirliği içinde gerçek bir ürün yelpazesi geliştirdi. Cilde aynı biyolojik yaklaşımı paylaşan Bioderma, her zaman doktorların ürünlerini geliştirme beklentilerini ve formüllerini ve formüllerini geliştirme gereksinimlerini dile getirmiştir.

Bioderma Sensibio Serisi Biodermanın en özel ürünlerinden oluşan bir seridir. Sensibio serisi aktif bileşenlerin uygun dokular ile kombinasyonlarını sunar. Sensibio H2O ile misel suyuna gelince öncü olan BIODERMA şimdi reçetelerde ve eczanelerde liderdir. Sensibio ürünleri tüm hassas cilt tipleri için uygundur. Seri içerisinde Sensibio Déo Freshness, Sensibio Dermatological water, Sensibio Mask gibi ürünler bulunmaktadır.

Bioderma Sensibio Serisi Nasıl Kullanılır?

Bioderma Sensibo serisindeki ürünleri kullanmadan önce cildinizi çok iyi analiz etmeniz gerekir. Seri içerisindeki ürünlerin cildiniz ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Daha sonra sorununuza göre uygun olan Sensibo ürününü kullanabilirsiniz. Ürünler içerik ve özellik olarak farklı şekillerde kullanım farklılıkları gösterirler.

En çok kullanılan ürünlerinden olan maskesini kullanırken cildinizi temizledikten sonra kalın bir tabaka halinde cildinize uygulayınız. Maskenin etkisini artırmak için 10 dakika kadar bekledikten sonra pamuk veya ped yardımı ile yüzünüzden çıkarmanız önerilir.

Bioderma Sensibio Serisi Genel Özellikleri:

Cildin Doğal Yapısını Korumaya Yardımcı Olur: Yağ asidi esterleri, misellerin kurucu elementleri, cilt hücre zarlarının fosfolipitlerine benzer ve doğal olarak cildin hidrolipidik filminin korunmasına yardımcı olur.

Kızarıklık ve Tahrişi Azaltmaya Yardımcı Olur: Kızarıklık ve tahriş ile mücadele eder. Malassezia mayalarının çoğalmasını, cildin kızarıklığa ve ölçeklere eğilimli hale getirdiği tahriş edicileri sınırlandırmaya yardımcı olur. Sensibio DS + Gel cildi arındırır ve pul oluşumunu azaltır.

Cildi Temizlemeye Yardımcı Olur: Cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Cildin daha berrak ve temiz olmasına katkı sağlar. Cildinizin canlanmasına ve ferahlamasına da katkı sağlar.

Nereden Alabilirim?

Bioderma Sensibio Serisini satın almak istiyorsanız, https://www.narecza.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Seri içerisinde yer alan her bir ürünü detaylı olarak inceleme fırsatı buluabilirsiniz. Ürünlerin hangisinin cildinize uygun olup olmadığına bakarak karar verebilirsiniz. Ürünler ile alakalı içerik ve özelliklere de siteden kolaylıkla ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.