x
Sepet
%20 indirim
Bioderma Photoderm Max Güneş Koruyucu Krem SPF 50 40 ml
Marka: Bioderma
Barkod: 3401353790339

Bioderma Photoderm Max Güneş Koruyucu Krem SPF 50 40 ml

77,50 TL
62,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Photoderm
Ürün Özellikleri : Güneş koruması sağlayan ürün güneş lekelerine karşı onarım sağlar. Krem formdaki ürün leke bırakmaz.
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 17.03.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Yüksek cilt koruması sağlayan ve tüm cilt tipleri için geliştirilmiş güneş koruyucu kremdir. Cildi güneşe karşı ve güneşten gelebilecek zararlara karşı korur, nemlendirip besler. Cilt sorunlarının düzeltilmesine yardımcı olur. Bayan-çocuk ve erkek herkesim için uygundur. Kuru haldeki yüz, boyun, göğüs ve gerekli görülen vücut bölgelerine günlük güneşe çıkmadan önce masaj yapılarak uygulanır. Gün içerisinde spor, terleme, yıkanma ve kurulanma sonralarında tekrarlanır.
Bioderma Photoderm Max Güneş Koruyucu Krem SPF 50

Güneşin yararlı yanları saymakla bitiremeyeceğimiz gibi, ozon tabakasının delinmesi veya incelmesinden sonra ortaya çıkan zararlı yanlarını da saymakla bitiremeyiz. Ozon tabakasını aşarak cildimize ulaşan zararlı güneş ışınları, UVB ve UVA cildimizi yakmakta, kızartmakta, lekelerin oluşumuna yol açmakta ve derinin hem altından hem de üstünde su toplamasını sağlamaktadır. Bu gibi sorunlar bütün kış boyunca özlemini duyduğumuz tatilimizi zehir etmekte, ortaya çıkarttığı acıyla güneşi çekilmez hale getirmektedir. Bunun için pek çok güneş koruyucu krem üretilmiştir fakat uzmanların, otoritelerin ve dermatologların sık sık överek önerdiği Bioderma firması bu işin ehli konumundadır. 

Güneşten korunma ve koruma alanında pek çok ürün üretmiş olan Bioderma'nın, güneşin yol açtığı lekelere karşı ürettiği Bioderma Photoderm Max Güneş Koruyucu Krem SPF 50, ana işlev olarak lekelerden kurtulmanızı sağlasa da özellikleri bununla bitmemektedir. Nemlendirici ve besleyici özellikle cildinizin sıcak yaz günlerinde bile nefes almasını sağlamakta, inanılmaz akışkan formülüyle çok çabuk bir şekilde emilmekte, güneşten korumaktadır. 50+ SPF özeliğine de sahip ürün krem şeklinde ki kutusunda kullanıcıya sunulmaktadır. Böylelikle en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur. 

Bioderma Photoderm Max Güneş Koruyucu Krem SPF 50 Özellikleri

  • Güneşten korunmanızı sağlar.
  • Güneşin yol açtığı lekelere savaş açar ve lekelerden kurtulmanızı sağlar.
  • Anti alerjik özelliği vardır.
  • 50 faktör olan ürün, 200 ml’lik kutusunda sunulmaktadır.
  • İnanılmaz akışkan formülüyle kolay emilim özelliği vardır.
  • İz, leke gibi sorunlar bırakarak sürüldüğünde dış görünüşünüzü etkilemez.
  • Krem şeklindedir, sprey değildir.

Kullanım Şekli

  • Güneşe çıkmadan evvel vücudunuzun açıkta kalan güneşten etkilenecek bölgelerine sürünüz.
  • Spor, terleme veya kurulanma sonrasında tekrar sürünüz.
  • Uzun süre güneş altında kalacaksanız 2 saatte bir yineleyiniz.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.