x
sadsad x
asdasd
Sepet
%25 indirim
Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı 15 ml
Marka: Bioderma
Barkod: 3401399373756

Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı 15 ml

54,50 TL
40,88 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi:   Özet Bilgi:  

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Atoderm
Ürün Özellikleri : Çatlamış dudakların onarımını sağlar. Dudağı nemlendirir, besler ve yatıştırır.
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 11.01.2019 - Cuma
Özet Bilgi : Dudakların çatlaklık ve kuruma sorununu gidermeye yönelik geliştirilmiş dudak nemlendirici ve onarıcı bakım ürünüdür. Tüm cilt tipleri ve her yaş gurubu için uygundur. Cildi çatlamalara, kırışıklık ve kuruluğa karşı korur. Gerekli görüldükçe günde en az bir defa olmak koşuluyla kuru ve temiz haldeki dudak ve dudak çevresine uygulanır. Bir müddet dudakların ıslatılmaması ve suyla temas ettirilmemesi gerekir.
Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı

Dudaklarımızda en az cildimiz kadar hassastır. Kışın aşırı soğuklardan ötürü, yazın güneşten kaynaklı veya diğer doğal veya başka türlü olaylardan ötürü aşınabilir, yıpranabilir ve tüm bunlara bağlı bir sonuç olarak kuruyup, çatlayabilir. Belli bir noktadan sonra kuruma veya çatlama sorununa sahip dudak, sahibine acı hissi verir. Bu yüzden dudağımızda en az cildimiz kadar hassastır ve korunmaya ihtiyacı vardır. 

Korunmayı sağlarken ise katkı, kimyasal veya alkol gibi vücuda zararlı maddeler içeren ürünlerden uzak durmak gerekmektedir. Bunun yanında paraben veya parfüm içeren maddelerden de sakınılmalıdır. Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı adlı ürünü dudağınız bakımını, korumasını, beslenmesi ve nemlendirilmesi görevini üstlenir. 

Hiçbir katkı maddesi, alkol, kimyasal karışım veya koruyucu içermediği gibi, paraben ve parfüm de içermez. Böylelikle dudaklarınızı onarırken bir yandan da onun başka sorunlarla karşılaşmasına yol açmaz. Dudağınızı besleyici ve doğal bir güzellik sağlamasıyla dünyanın en çok kullanılan dudak ürünlerinden olmuştur.  

Anti alerjiktir yani alerji riskini en aza indirgemiştir. Eğer dudağınız acıyacak raddeye gelmişse ürün içerdiği formüllerce dudağınızın yatıştırılmasını ve ferahlamasını sağlar. Bunun dışında dudağınızı nemlendirir ve düzenli kullanımla kuruma ve çatlak sorununu tamamıyla ortadan kaldırır.  

Ürün pek çok dermatolog ve cilt uzmanı tarafından sıklıkla önerilmekte ve övülmektedir. Laboratuvarla testlerinden çok olumlu sonuçlara sahip olmasıyla birlikte sağlık bakanlığınca da onaya sahiptir. Hiçbir yan etkisi geri bildirilmemiştir ve herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. 

Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı özellikleri

  • Dudaklarınızda ki kuruluk ve çatlak sorununu giderir.
  • Besleyicidir, onarıcıdır, koruyucudur ve nemlendiricidir.
  • Parfüm, paraben ve diğer katkı maddelerini içermez.
  • Anti alerjiktir.
Kullanım Şekli:
  • Kuru dudağınıza sürünüz.
  • İstediğiniz kadar ve istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.