x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3
Bioderma
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3

Bioderma

Cilt bakımı herkes için önemli bir konudur. Herkes sağlıklı bir cilde kavuşmak, cildini doğal ışıltılarıyla parlatmak ve bu şekilde güzel görünmek ister. Birbirinden oldukça farklı cilt tipleri bulunur. Hassas, nemsiz, yağlı, kuru gibi farklı farklı cilt tiplerinin farklı sorunları vardır. Tüm bu cilt tiplerinin beraberinde getirdiği problemler için üretilmiş bir çok ürün piyasada mevcuttur. Fakat bu ürünler bakıma muhtaç ve narin cildimiz için ne kadar güvenlidir ?

Bioderma bir çok ilkin öncüsü olmuştur. Sebum kalitesini arttıran ilk ürün olan Sebium AKN, ilk temizleme suyu olan Sensibio H2O, cilt kızarıklığını temel alan ilk ürün Sensibio AR bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Ayrıca cilt problemlerinin çözümü için geliştirdikleri özel patentli formülleri ile pazarında bir lider olan Bioderma markası tüm kullanıcıları tarafından önerilen bir marka olmuştur.

 “Biyolojiden güç alan dermatoloji” sloganı ile yaklaşık 20 yıldır her cilt tipine hitap eden ürünler geliştiren Bioderma markası, kurulduğu 20 yılı aşkın süredir tüketicilerine oldukça başarılı performanslarla güven veren bir marka olmuştur. Fransa Lyon merkezli dermatolojik laboratuvarlarında bir çok dermatolog ve biyologla çalışan Bioderma markası, bazı üniversiteler ve araştırma merkezleri ile her cilt tipi için farklı formüller geliştirmiş ve Fransa ve dünyada oldukça ilgi gören bir marka olmuştur. Öyle ki Bioderma ürünleri Fransız dermatologlar tarafından en çok reçeteleşen dermokozmetik markası olmuştur.

Bioderma Ürünleri

Her cilt tipi için farklı deriler geliştirmiş olan Bioderma markası bu seriler içinde bakım kremlerinden yüz temizleme losyonlarına ıslak mendillere kadar varan geniş bir ürün yelpazesi sunar. Marka hassas ciltler  için geliştirdikleri Bioderma Sensibio, yağlı ve karma ciltler için geliştirdikleri Bioderma Sebium, nemsiz ciltler için geliştirdikleri Bioderma Hydrabio, kuru ve atopik ciltler için geliştirdikleri Bioderma Atoderm, saç ve saç derisi için geliştirilen Bioderma Node, bebek cildi için geliştirilmiş Bioderma Abcderm, güneş koruması için geliştirilmiş Photoderm, cilt aydınlatıcı bakım için Bioderma White Objective ve tahriş olmuş cilt için geliştirilmiş Bioderma Cicabio serileri ile oldukça geniş bir ürün skalası ve çeşitlilik sağlamış, her seride farklı cilt tipleri için geliştirilmiş patentli özel formüller kullanmışlardır.

Bioderma Ürünlerinin Vücuda Etkileri

  • Sensibio serisi ile cildin hassasiyet problemine çözüm getirir, cildi güçlendirir.
  • Sebium serisi ile cildin yağ oranını düzenler, yağın ve karma cilt tipinin sebep olduğu problemleri engeller.
  • Hydrabio serisi ile nemsiz ciltlerin nem ihtiyacını karşılar.
  • Atoderm serisi ile çok kuru ve atopik ciltlerin bakımını yapar ve kuruluk sebebiyle oluşan problemleri çözer.
  • Node serisi ile saça ve derisine bakım yapar, saç sorunlarını çözer.
  • Abcderm serisi ile bebeğinizin hassas cildinin ihtiyaç duyduğu bakımı yapar.
  • Photoderm serisi ile güneşlenme esnasında cilt korumasını, sonrasında ise cilt bakımını yapar.
  • White Objective serisi ile cildin ihtiyaç duyduğu aydınlığı ve ışıltıyı kazandırır.
  • Cicabio serisi ile tahriş olmuş ve yaralı cildin bakımını yapar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.