x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Bioder
Sırala:
Daha Fazla Yükle

BİODER

Yerli malı bir kozmetik markası olan BIODER, yurt çapında olduğu gibi, dünya genelindeki tüy problemlerine çare arayan tüketicilere de çözümler üretmektedir. BIODER yabancı ülkelerdeki tüketicilerinin de gönlünde yer etmiş, yurt dışı pazarlarda da yerini sabitlemiş ciddi boyutta bir markadır. Marka, tüy problemlerinin yanında cilt problemlerine de çare olacak ürünler üretmiştir. En son teknolojisiyle geliştirerek piyasaya sunduğu tüy azaltıcı ürün serisiyle, uygulanan cildin ve bu ciltteki kılın yapısına uygun çözümler içeren ürün serisini üretmiştir.

Müşterilerinin son zamanlardaki beklentilerini de göz önünde bulundurarak, BİODER BIO EPILATION serisiyle istenmeyen tüylerin vücuttan arındırıması için çözüm getirmiştir. Bitkisel Complex B ve Turunç bileşimiyle oluşturulmuş ürün serisindeki ulaşılan üstün başarı, içeriğiyle de ilgili olabilir. Düzenli şekilde uygulanacak ürün sayesinde etkin sonuç almak her zaman mümkün olabilmektedir. Bu seri, yan etkisi olmayan ve istenmeyen tüylerden arınmak için geliştirilmiştir. Uygulandığı ciltle uyumlu olan bakımı sağlamaktadır.

BIODER ürünleri içinde yer alan bir başka seri de kırışıklıkları gideren AGE-REVERSE serisi üründür. Bu seri kolajen cilt yapısını güçlendirip, son derece başarıyla kırışıklık mücadelesi yapar.İçeriğindeki etkili bileşenlerle güçlü bir bakım yaparak genç görünmenize son derece yardımcıdır. Buseri, içeriğindeki son derece aktif maddelerle cildinize sağlanabilecek en üst derece bakımı sağlayarak,cildinizdeki kırışıklık sorununu olabilecek en alt seviyeye indirir ve beklediğiniz en üst seviyede etkiyi yaparak son derece memnun kalmanızı sağlar.

BIODER; yaşlanma karşıtı, nemlendirme, temizleme, leke karşıtı, akne karşıtı, güneş ve tüy azaltıcı, kuru ciltler kategorilerine ayrılmış olarak ürettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır. Bu ürünler içerisinde en fazla tüy azaltıcı ürünleri tercih edilmektedir. Bunun nedeni istenmeyen tüylerden kurtulma isteğidir. Bizi rahatsız edecek ve sıkıntı verecek hiçbir fazlalığı vücudumuzda istemeyeceğimiz gibi, fazla tüyleri de vücudumuzdan arındırmak isteriz. Bunun için de formülünde tüy dökücü özellik barındıran ürünleri seçeriz. Hem doğal bir ferahlık ve rahatlık sağlar, hem de cildimizdeki fazlalık tüylerden kurtulmamız mümkün olur. İşte sadece bu yüzden bile olsa BIODER ürünleri fazlasıyla yardımcı olarak ön plana çıkmaktadır.

Düzenli kullanım halinde, içeriğindeki Turunç ve Bitkisel Komplex B ekstresi ile istenmeyen tüyleri yok eden bu ürünler, sizi hayatınızdaki tüm fazlalıklardan kurtarmaya yardımcıdır. Hem doğal bir ferahlık ve rahatlık sağlar, hem de cildimizdeki fazlalık tüylerden kurtulmamız mümkün olur. İşte sadece bu yüzden bile olsa BIODER ürünleri fazlasıyla yardımcı olarak ön plana çıkmaktadır. Sizde, sizi saran tüm fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız yanıtınız BIODER olsun.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.