x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Bel Yastığı

Bel Yastığı Orthocare-Aurafix, fıtık ve bel ağrıları gibi durumlarda rahatlatıcı bakım sağlar. Omurgada meydana gelen doğal "S" eğriliğie karşı koruma gerçekleştirir. Omurganın rahatlamasını sağlar ve sırttaki yorgunluğu azaltır. Omurganın rahatlamasını sağlayan yastık sinir ve kas gerginliğini azaltır. Anatomik olarak bel bölgesine uygun şekilde tasarlanmıştır ve beli tam olarak sarar, ağrıları giderici özellik gösterir. Vücut alt kısmına destek olan ürün ile duruş kolaylığı sağlanır. Doğal eğriliği alır ve yorgunluğu giderir. Ortopedik olan ürün anatomik olarak tasarlanmıştır.

Bel Yastıkları Hakkında:

Özellikle masa başında çalışan kişiler ve araç kullananlar için koruyucu özellik sunan ürün beldeki ağrıları giderici etki gösterir. Dik oturmayı kolaylaştıran ürün bel bölgesine özel olarak tasarlanmıştır. Beli saran yapısı ile koruyucu özelliklidir ve ağrıların giderilmesine yardımcı olur. Belde gelişen fıtık, ağrıları giderme noktasında ideal bakıma destek sağlar. Anatomik olarak tasarlanmıştır ve dış kılıfı çıkarılabilir özelliktedir. Omurgada meydana gelen eğrilikleri giderir. Sırt yorgunluğunu azaltan ürün ortopedik dizayna sahiptir ve sinir, kaslardaki gerginliği azaltır.

Orthocare Bel Yastığı: Fıtık ve bel ağrısı gibi durumlarda beli destekler ve rahatlatıcı bakım sunar. Omurga bölgesinde meydana gelen doğal "S" eğriliğine karşı da koruma sağlar ve omurganın rahatlamasına yardımcı olur. Sırttaki yorgunluğu azaltır ve sinir, kas gerginliğini azaltıcı etki geliştirir. Anatomik olarak bel bölgesine uygun şekilde uygulanabilir. Beli sarar ve ağrıların giderilmesine destek olur.

Aurafix Visko Araba Bel Destek Yastığı 845: Bel ağrılarını gideren ürün duruş bozukluklarını giderir. Bel ağrılarını tetikleyen her türlü olumsuz etkiyi giderir. Araba kullanımı sırasında da kolaylıkla kullanılır.
Aurafix Bel Destek Yastığı Visco 840: Yüksek kaliteli ürünler rahat ve düzgün kullanımı ile özel olarak tasarlanmıştır. Bel ağrısı problemi yaşayan herkese uygun olarak geliştirilmiştir.

 Visko Araba Bel Destek Yastığı 845: Bel ağrılarını gideren ürün duruş bozukluklarını giderir. Bel ağrılarını tetikleyen her türlü olumsuz etkiyi giderir. Araba kullanımı sırasında da kolaylıkla kullanılır.
Aurafix Bel Destek Yastığı Visco 840: Yüksek kaliteli ürünler rahat ve düzgün kullanımı ile özel olarak tasarlanmıştır. Bel ağrısı problemi yaşayan herkese uygun olarak geliştirilmiştir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.