x
sadsad x
asdasd
Sepet
Balmozon Ozonlanmış Yağ 50 ml
Marka: Balmozon
Barkod:

Balmozon Ozonlanmış Yağ 50 ml

100,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
ben ağdadan sonra kullanıyorum. Cildimin tahriş olmasını engelliyor.
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 16-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Balmozon
Ürün Serisi : Ozonlaşmış Yağ
Ürün Özellikleri : Ağız içinde oluşan aftı, dudak uçuğunu, bebeklerde görülen pamukçukları, topuk çatlaklarını gidermede etkili bir üründür.
Güncelleme Tarihi : 15.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Hassas bölgeler dahil tüm ciltlerin tercih edebildiği ürün, ciltte uygulandığı bölgede yenilenme ve canlanma sağlar. Ozon yağı, ağızda tekrarlayan yaralar, uçuklar ve pamukçuk gibi sorunların çözümünde kullanılır. Bunun yanında topuk çatlakları, kaşıntı, böcek sokması gibi farklı faydaları mevcuttur. Saçlarda ve pişik bölgesinde de etkili olan ürün gerekli miktarlarda vücuda uygulanmalıdır.

Balmozon Ozonlanmış Yağ

Saf oksijenden elde edilen ozon gazının belirli bir zaman süresince zeytinyağı içinden kabarcıklar halinde geçirilmesi ile elde edilen bir sıvı olduğundan doğal bir üründür. Balmozon, içeriğindeki yoğun oksijen ile vücudun oksijenlenmesi arttırmaktadır. Onarılma ve yenilenme için ortam hazırlamaktadır.

Balmozon Ozonlanmış Yağ Özellikleri

Vücuda Etkisi: Peroksitlerden bakımından yoğun olan Balmozon Ozonlanmış Yağ, deriye uygulandığında, peroksitlerden oksijen salınır ve cildin metabolizmasını arttıran enerjiyi sağlayarak canlanması ve yenilemesine yardımcı olur. Ağız içerisinde oluşan ve ara ara tekrarlanan aft bölgesinde, dudak uçukları ve bebeklerde görülen pamukçuklara sürüldüğünde ağrı alıcı ve kapayıcı etki göstermektedir. Özellikle yaz günlerinde görsel rahatsızlık veren topuk çatlaklarını gidermeye yardımcı olmaktadır.

Balmozon ozonlaşmış yağın, kaşıntı alıcı ve ödem sökücü özelliği ile böcek sokması, sinek ısırmasına karşı rahatlatıcı etkisi vardır. Nemlendirici ve su kaybını önleyici etkisi nedeni ile selülit oluşum riskini en aza indirici etkisi vardır. Balmozon ozonlaşmış yağın cildi oksijenlendirerek saçı besleme özelliği mevcut. Boya ve diğer kimyasal işlemler sonucu yıpranmış saçlara canlılık ve doğallık kazandırmayı sağlar. İçerdiği zeytinyağı ile saç derisindeki kuruluğu alarak, kızarıklığı ve tahrişi azaltır. Kepeği önlemeye yardımcı olur.

Çocuklarda sıklıkla görülen pişik bölgesine uygulanan ozonlanmış yağın acı hafifletici pişik üzerine yerleşecek mantarları önleyici etkileri bulunmaktadır.Kimyasal, sentetik, petrol türevleri, alkol, gliserin, parafin ve paraben içermez. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için idealdir.

Uygulanan Bölge: Kullanım alanı geniş olduğu için, vücuttaki irritasyona bağlı olarak hedef bölgeye uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve kurulanmış cilde uygulanır. Göz çevresi hariç, hedef bölgeye dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak yağ tamamen emilene kadar uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı:  Uygulanan bölgeye göre kullanım sıklığı değişebilmektedir.


 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.