x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Balmozon
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Balmozon

Zeytinyağı ve ozon doğanın insanlığa bir armağanı gibidir. Binlerce yıldır tedavi amaçlı kullanılmış, onarıcı ve yenileyici etkileri ile insan vücudunda benzersiz bir etkiye sahip olmuştur. Ozonlanmış zeytinyağı içerisindeki yağ asitleri, ozon ile tepkimeye girerek peroksitlere dönüşür. Peroksitler; deri ile temas ettiğinde içeriğindeki oksijen salınır ve cildin oksijenasyonu ve kapiller kan dolaşımı artar. Böylelikle derinin iyileşme, yaşlanma sürecine destek olarak canlanma etkisi yaratır.

Balmozon Ozonlanmış Yağı; çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genel olarak söz etmek gerekirse;

  • Cilt Kırışıklıkları : Cildin metobolizma hızını artıran enerjiyi ve salgıladığı oksijenlenme ile anti-aging, sıkılaştırıcı, toparlayıcı ve cilt sarkmalarına karşı etki etmeye yardımcıdır.
  • Cilt Lekeleri: Güneş, gebelik gibi oluşan cilt lekelerinin giderilmesini destekler.
  • Sivilceler: İçeriğindeki aktif oksijen ile yeni sivilce oluşumunu engellemeye ve oluşmuş sivilceleri de yok etmeye yardımcıdır.
  • Eklem ve Kas Ağrıları: Balmozon Ozonlanmış Yağı antienflamatuvar ve analjezik etkiye sahiptir. Kan dolaşımının hızlanması incinmiş, hasar görmüş kasların iyileşme sürecine destek olduğundan, kas sarsıntıları sonrası ağrı dindirici bir rol oynar.
  • Sinek, Böcek ve Arı Sokmalarında; Kaşıntı alıcı ve ödem sökücü özelliği ile böcek sokması, sinek ısırmasına karşı rahatlatıcı etkisi vardır.
  • Aftlarda;  Ağız içerisinde oluşan ve ara ara tekrarlanan aft bölgesinde, dudak uçukları ve bebeklerde görülen pamukçuklara sürüldüğünde ağrı alıcı ve kapayıcı etki göstermektedir.
  • Saç Dökülmesinde; Yıpranmış Saçlarda Saçın ihtiyacı olan oksijenlenmeyi ve nemlenmeyi sağlayarak yıpranmış saçı onarmaya yardımcıdır. Saçtaki kuruluğu alarak, nemlendirir.
  • Kesikler, yaralarda; Ozonlu jel her türlü cilt yarası ve sıyrık için birebirdir. 
  • Güneş yanıklarında; Kabarmayı engelleyerek, güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Balmozon Ozon Yağı, mikropları yok eder. Suda ve havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Ozon, en güçlü oksidandır, kuvvetli bir bakteri öldürücüdür. 

Çevre dostudur, kalıntı bırakmaz, doğaldır. Kimyasal, sentetik, petrol türevleri, alkol, gliserin, parafin ve paraben içermez. Uzun ömürlüdür.

Hassas ciltlerde bile güvenle kullanılmaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.