x
Sepet
Badger Balm Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml
Marka: Badger Balm
Barkod: 634084474008

Badger Balm Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml

94,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)Marka : Badger Balm
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 87 ml
Güncelleme Tarihi : 02.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Etkili güneş kremi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma gerçekleştirir. Doğal içeirklidir ve suya, tere karşı üstün dayanıklıdır. Hassas olan ciltleri de maksimum düzeyde korur. Dermatolojik olarak test edilen ürün ciltteki sorunları önler, etkili bakıma imkan sağlar. Ürün güneşe çıkmadan önce uygun ölçüde vücuda uygulanır. 
Badger Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml

Cildi etkili şekilde koruyan ürün saf formülü ile doğal içeirklidir. Badger Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml, cildi UV ışınlarına karşı korur. UVA ve UVB radyasyonunun neden olabileceği her türlü zarar karşı koruma sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun yapıdaki ürün cildi güneşin zararlı etkilerinden korur, cildin tonunu bozmaz ve cilt yanığı, su toplamaları, kızarıklık ve benzeri hasarlara kaşrı üstün korumaya destek olur. Cilde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandıran ürün filtreleme özelliğine sahiptir. Olumsuz etkilere karşı üstün koruma sağlayan ürün güneşin olumsuz etkilerini yok eder. Zararlı olan olumsuz etkilere karşı üstün korumaya yardımcı olur. Hızla emilen ürün ciltte kalıntı bırakmaz ve akışkan yapısı ile kolaylıkla kullanılabilir özelliktedir. Tere ve suya dayanıklı ürün uzun süreli koruma sağlar.

Badger Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml Özellikleri:


%100 UV korumalı ürün yüksek spektrumludur. Doğal içerikli ürün cildin doğal renk tonunu bozmaz, cildin doğal tonunu bozmaz. Suya ve tere karşı dayanıklıdır. Hassas olan ciltlerde yüksek koruma sağlar. Parfüm, paraben ve kimyasal madde içermeyen Badger Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml, hassas ciltleri yüksek düzeyde korur, filtreleme özelliği sayesinde maksimum korumaya destek olur. Dermatolojik olarak test edilen ürün uzun süreli koruma sağlar ve tekrar kullanılmasında sakınca yoktur. Her türlü cilt sorununu önler, etkili bakıma imkan tanır.

Uygulanan Bölge: Yüze ve vücuda uygulanan ürün ciltte ihtiyaç hissedilen bölgeye sürülür.

Kullanım Şekli: Günde 1 ya da 2 kere temiz ve kuru cilde uygulanır. Tekrar edebilir özellikli bir üründür.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun ölçüde günde 2 kez uygulanmasında sakınca yoktur. Ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılması önerilmektedir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.