x
Sepet
%35 indirim
Babe Yüz için Renkli Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ 50 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329332

Babe Yüz için Renkli Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ 50 ml

77,50 TL
50,38 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Güneşe karşı yüksek koruma sağlar. Cilde doğal bir bronzluk sağlar.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 07.06.2016-Salı
Özet Bilgi : Ürün güneşe karşı etkili koruma sağlar. UV ışınlarını filtreleme özelliği ile ortadan kaldırır. Cilde doğal bir bronzluk sunan ürün mat bir görünüm sağlar. Renkli formu ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirerek koruyan ürün besleyici içeriği ile güneşin yararlı ışınlarını cilde kazandırır. Yüz ve boyun bölgesini güneşten korumaya yardım eden ürün güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanmalıdır. Gerektiğinde tekrarlanması önerilir.n

Babe Yüz İçin Renkli Güneş Koruyucu Krem SPF 50

Güneş ışınları bazı hastalıkları tedavi edebilme özelliğine sahiptir. Yalnız güneş ışınlarına çok maruz kalmak zararlara yok açacak bir durumdur. Cildin nemlenmesi havanın sıcaklığı ve olumsuz olan güneş ışınlarının etkisi ile meydana geliyor. Havanın sıcaklığı cildin hava sıcaklığında vücuttaki su oranını belirler. Bu nedenle cilt nemsiz kalır. Yaz mevsiminde cilt nemlendirilmelidir. Bir diğer olumsuz etki ise, güneşe maruz kalan ciltte lekelenme ve çillenme olmasıdır.

Güneş ışınları geçen sürede cilt kırışıklıklarını arttırır. Güneşe maruz kalındığında cildi koruma altına almak gerekir. Normalde de güneş ışınlarına maruz kalınan durumlarda da cildi koruma altına almak gerekir. Güneş ışınlarının evimize yansımasından dahi etkilenir cilt yapısı. Gölgede durmak güneşten korunmanın bir yolu değildir.

Havuz kenarında şemsiye altında korunmakta yeterli olmaz çünkü havuz suyuna yansıyan güneş ışınlarından bile cilt etkilenir. Güneşten korunmak için koruyucu kullandıktan sonra kullanıcının etkisi geçince hemen uygulanmalıdır. Cildinizi güneş ışınlarının zararlarına karşı koruma altına almak için babe yüz için renkli güneş koruyucu krem spf 50 ürününü kullanmaya başlayın. Farklı ürün seçenekleri ile Babe Güneş Ürünlerini sitemizden inceleyebilirsinz.

Babe Yüz İçin Renkli Güneş Koruyucu Krem SPF 50 Özellikleri

Babe yüz için renkli güneş koruyucu krem spf 50 ürünü, cildinizin rengini korumaya, dengelemeye, tahriş etmemeye, bakım sağlamaya ve mat şeklinde bir bronzluk sağlamaya yardımcı olur.

Babe yüz için renkli güneş koruyucu krem spf 50 ürününü, cildinizi güneş ışınlarının zararlarından korumanıza yardımcı olacak bir üründür.

Uygulanan bölge: Yüzünüze ve tüm cildinize uygulayınız.

Kullanım şekli:Özellikle yüz ve boyun bölgenize güneşe çıkmadan 20 dakika önce ürünü iyice yedirerek uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanıma uygundur. Güneşe çıkmadan istediğiniz anda uygulayabilirsiniz.
 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.