x
Sepet
%35 indirim
Babe Transparan Güneş Spreyi SPF 50+ 200ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329943

Babe Transparan Güneş Spreyi SPF 50+ 200ml

119,50 TL
77,68 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
geçen sene tatil boyunca kulladım. hoş kokusu ve kalıntı burakmayan kullanımı ile vazgeçilmez bir ürün
13
Miktar
Güncelleme Tarihi: 17-03-2016 - Perşembe Özet Bilgi:
Geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile cildin güneş ışınlarından korumasına yardımcı olan kolay uygulanabilir güneş spreyidir. Islak veya kuru cilde rahatça uygulanabilir. Islak cilt tarafından emilebilen İnovatif teknoloji ile üretilmiştir.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Paraben ve Mineral yağ içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : UVA/UVB koruması ile cildin güneş ışınlarlarına karşı korunmasını sağlar. Güneş yanıklarını önler.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 07.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile cildin güneş ışınlarından korumasına yardımcı olan kolay uygulanabilir güneş spreyidir. Islak veya kuru cilde rahatça uygulanabilir. Islak cilt tarafından emilebilen İnovatif teknoloji ile üretilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Paraben ve Mineral yağ içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.
Babe Transparan Güneş Spreyi SPF 50+ (200ml)

Yaşamımız boyunca güneş ışınlarına maruz kalmaktayız. Güneşin istenmeyen bu etkileri ciltte lekelenme,kuruluk , kırışıklığa sebep olmaktadır. İleri derecede maruziyetilerde cilt kanserine sebebiyet vermektedir. Zararlı UV ışınlarından korunmanın en etkili yolu ciltle güneş arasında bariyer görevi gören güneş koruyucu ürünler kullanmaktan geçmektedir. Babe trasnparan güneş spreyi geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile cildin güneş ışınlarından korumasına yardımcı olur.

Babe Transparan Güneş Spreyi SPF 50+ (200ml) Özellikleri

İçerdiğietkin UVA/UVB koruması güneşin olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.Aloe, Papatya, Alfa-Bisabolol ve Allantoin içeren yatıştırıcı kompleks ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi besler.Islak cilt tarafından da emilebilen inovatif teknolojisi ile üretilmiştir. Cilt tarafından mükemmel emilim sağlar.Tam Güneş Koruma Faktörü ile kuru ya da ıslak cilt uygulanabilir. Güneş yanıklarını önler. Güneş koruma faktörlerinin yarattığı beyaz görünümü oluşturmaz. Parabenve Mineral yağ içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Babe Transparan Güneş Spreyi SPF 50+ (200ml)Kullanımı

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Islak veya kuru cilde uygulayınız.

Uyarılar: Göze ve kıyafete temasından kaçınınız.Kullanımdan sonra boş kutuyu ateşe atmayınız. Yüze ve irrite olmuş cilde uygulamayınız. Ateşe püskürtmeyiniz ve ısıdan uzak tutunuz.Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.