x
Sepet
%35 indirim
Babe Tonic Lotion 250 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437014389234

Babe Tonic Lotion 250 ml

55,50 TL
36,08 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Ürün Cildi dış etkenlere karşı korumaya, temizlemeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ciltteki ölü dokuyu arındırır ve gözenekleri temizler. Sıkılaştırıcı etkili ürün toz ve kire karşı temizlik sağlar. Cildi canlandıran ürün mat bir görünüm de sağlar.

Ürün yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanan ürün cilde pamuk yardımı ile uygulanır. Uygulama öncesinde ürünün iyice çalkalanması önerilir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Yüz Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi sıkılaştırır, temizler ve ferahlatır. Aynı zamanda cildin canlanmasına yardımcı olur.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün Cildi dış etkenlere karşı korumaya, temizlemeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ciltteki ölü dokuyu arındırır ve gözenekleri temizler. Sıkılaştırıcı etkili ürün toz ve kire karşı temizlik sağlar. Cildi canlandıran ürün mat bir görünüm de sağlar. Ürün yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanan ürün cilde pamuk yardımı ile uygulanır. Uygulama öncesinde ürünün iyice çalkalanması önerilir.

Babe Tonic Lotion  Tonik Losyon

Cilt lekelerinin meydana gelmemesi için neden olacak faktörler engellenmeli ve önlemler alınmalıdır. Cilt lekeleri nedenleri; lekeler cildimizde renk farklılaşmasının ortaya çıkmasıyla oluşur. Uzun süre güneş ışınlarının etkisine maruz kalınmasıyla, kalıtsal etkilerden dolayı, kullanılan bazı kimyasal içerikli ürünler ve bazı alınan ilaçlardan dolayı, solaryum gibi doğal olmayan bronzlaşmalar ile cilt lekeleri oluşmaktadır.

Cilt lekeleri dendiğinde akla ilk olarak gelen,  yüz bölgemiz olsa da cilt lekeleri vücudumuzun her bölgesinde görülebilir. Özellikle güneş ışınlarına fazla maruz kalmış ciltlerde koyu kahverengi rengi güneş lekeleri, ışınlara çok fazla maruz kalma sonucunda ortaya çıkar. Bu ışınlar cildimize direk olarak temas ettiği için ciltte leke oluşumuna sebep olurlar ve cilde zarar verirler.

Sivilce, hemen hemen her insanda bazı dönemlerde görülür. Vücut dışarıdaki etkilere karşı müdahaleye gereksinim duymadan zaman içerisinde kendi tedavisini gerçekleştirmektedir. Aksi durumlarda ise problemli bir duruma maruz kalarak, kişinin yaşam koşullarını olumsuz yönde etkiler.

Sivilce oluşumuna neden olan faktörler, genetik etkenler,  hormonal faktörler, stres, uzun süre güneş ışınlarının etkisine maruz kalma vb. sebepleri sayılır. Cilt sorunlarınızın önüne geçmek için Babe Cilt Bakım ürünlerini inceleyip kendinize uygun ürünleri keşfedebilirsiniz.

Babe  Tonic Lotion Tonik Losyon Özellikleri

Babe astringent tonic lotion sıkılaştırıcı tonik losyonu, cildi temizlemeye, ferahlatmaya, ölü deriden, kirlerden arındırmaya, parlaklılığı matlaştırmaya, cildi canlandırmaya, gözenekleri temizleyerek, sıkılaştırmaya ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

Babe astringent tonic lotion sıkılaştırıcı tonik losyonu sayesinde cildinizde oluşabilecek zararlardan kurtararak, daha sağlıklı, canlı ve berrak bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. 

Uygulanan bölge: Yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize hafif hareketler ile pamuk yardımıyla uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde 1 defa uygulayınız.


 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.