x
Sepet
%35 indirim
Babe Stop Akn Spot Control Stick 8 ml Akne Kurutucu Stik
Marka: Babe
Barkod: 8437014389272

Babe Stop Akn Spot Control Stick 8 ml Akne Kurutucu Stik

49,50 TL
32,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Cilt üzerinde meydana gelen sivilcelere karşı geliştirilmiş bakım ürünüdür. Aşırı yağlanmaları da dengeleyen ürün bakteri oluşumunu azaltır ve cilt gözeneklerini tıkanmasını engeller. Ciltteki bozukluğu, kızarıklığı engeller.

Sivilceleri kurutma etkisi ile onarıcı bakım sağlar. Ürün temiz olan cilde günde 2 ya da 3 defa uygulanır. Kuruması için de birkaç dakika bekletilir ve uygulama işlemi tamamlanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltteki akne izlerini azaltarak gözenekleri arındırır. Yeni akne oluşumunu engellemeye destek sağlar.
Boyut : 8 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Cilt üzerinde meydana gelen sivilcelere karşı geliştirilmiş bakım ürünüdür. Aşırı yağlanmaları da dengeleyen ürün bakteri oluşumunu azaltır ve cilt gözeneklerini tıkanmasını engeller. Ciltteki bozukluğu, kızarıklığı engeller. Sivilceleri kurutma etkisi ile onarıcı bakım sağlar. Ürün temiz olan cilde günde 2 ya da 3 defa uygulanır. Kuruması için de birkaç dakika bekletilir ve uygulama işlemi tamamlanır

Babe Stop AKN Akne Kurutucu Stick

Sivilce sorunu tedavi edilmediği takdirde ilerleyen dönemlerde kalıcı görüntülere yol açar. Güzel ve kusursuz görünen bir cilde sahip olmak herkesin arzusudur. Karşılaşılan sivilce problemleri karşısında özel sebeplerde cilt görünümüne önem göstermek daha önem taşır ve makyaj yaparken daha kusursuz görünüm kazanmak için, sivilce sorunu yaşayan kişiler bazen anlık bir görünüm için sivilce ve sivilce lekelerine karşı kapayıcıya ihtiyaç duyarlar.

Ergenlik döneminde ortaya çıkan bazı faktörler nedeniyle cildimizde sivilce oluşabilir. Sivilce, cilt yağının fazla üretimi ve bakteri birikiminden meydana gelir. Cildinizdeki gözenekler, yağlar deride tıkandığında sivilce oluşur. Cilt gözeneklerinde bulunan yağ bezleri, cilde kayganlığını veren ve onu koruyan bir yağ üretirler.

Babe stop akn akne kurutucu stick, yağlı, karma, akneli ve akneye eğilimli cilt tipleri için uygudur. Yağlı olan cildi kurutmaya, gözenekleri arındırmaya ve akneleri azaltmaya yardımcı olur.

Çoğu zaman yağ bezleri normal bir oranda olsa da, ergenlikte vücudun gelişimine bağlı olarak, hormonlar daha fazla cilt yağı üretilmesine neden olur. Yağ bezleri normalden daha fazla olmaya başlar.

Sivilce oluşumunun sebepleri, hormonlar, uzun süre güneş ışınlarına maruz kalınması, stres, yanlış beslenme ve endişe gibi faktör sivilce oluşumuna neden olur. Akneli ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiş Babe Stop AKN serisi sivilce sorunlarınızda etkili bir çözüm sunacaktır.

Babe Stop AKN Akne Kurutucu Stick Özellikleri

Babe stop akn akne kurutucu sticki kullanarak, cildinizde oluşan akneleri, oluşan gözenekleri ve fazla yağlanmalara son verin, sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Yüz ve boyun bölgenizde sorunlu bölümlere uygulayınız ve ürünün kurumasını bekleyiniz.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde, sabah akşam 2 defa uygulayınız.
 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.