x
Sepet
%35 indirim
Babe Stop Akn Skin Balance Moisturiser 50 ml Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici
Marka: Babe
Barkod: 8437014389265

Babe Stop Akn Skin Balance Moisturiser 50 ml Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici

79,50 TL
51,68 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Ürün ciltteki sebumu düzenler, cildi matlaştırır ve nemlendirir. Cildin yumuşak ve mat bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürün cildi temizleme işleminden sonra da oldukça iyi şekilde nemlendirme sağlar.

Yağlı ve akneli ciltler için geliştirilen ürün ölü dokuları temizleyen etkili bir üründür. Ürün hafif da olsa peeling etkisi meydana getirir. Cildi yeniler ve akne izlerini azaltır. Siyah nokta oluşumunu engeller. Ürün temiz olan cilt yüzeyine sabah ve akşam 2 defa uygulanmalıdır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Stop Akn Serisi
Ürün Özellikleri : Cildin yumuşak, nemli ve mat bir görünüme kavuşmasını sağlar. Akne izlerinin azalmasında yardımcı olur.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün ciltteki sebumu düzenler, cildi matlaştırır ve nemlendirir. Cildin yumuşak ve mat bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürün cildi temizleme işleminden sonra da oldukça iyi şekilde nemlendirme sağlar. Yağlı ve akneli ciltler için geliştirilen ürün ölü dokuları temizleyen etkili bir üründür. Ürün hafif da olsa peeling etkisi meydana getirir. Cildi yeniler ve akne izlerini azaltır. Siyah nokta oluşumunu engeller. Ürün temiz olan cilt yüzeyine sabah ve akşam 2 defa uygulanmalıdır.

Babe Stop AKN Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici

Ciltteki gözeneklerin içi genellikle dolu, siyah noktalı ve sivilceli olabilir. Yağlı cildin akne problemini önlemek için çok dikkatli bir günlük temizlik programı uygulanmalıdır. Sivilce sorunu tedavi edilmediği takdirde ileride kalıcı görüntülere yol açar.

Karşılaşılan sivilce problemleri karşısında özel sebeplerde cilt görünümüne önem göstermek daha önem taşır ve makyaj yaparken daha kusursuz görünüme kazanmak için, sivilce sorunu yaşayan kişiler bazen anlık bir görünüm için sivilce ve sivilce lekelerine karşı kapayıcıya ihtiyaç duyarlar.

Sivilce genelde en çok ergenlik döneminde meydana gelmektedir. Ciltte ergenlik döneminde yağ miktarı artmasıyla yağ bezleri bozulur. Sonuçta ciltte kızaran şişlikler meydana gelir. Vücudun belli başlı bölümlerinde sivilce oluşur. Sivilce farklı türlerde görülebilmektedir. Siyah ya da beyaz noktalar şeklinde meydana gelir.

Genelde hafif ve şiddetli yapıdadır. Bazen ağrıya neden olan büyük ve sert kistler şeklinde oluşur. İltihaplı sivilceler de ciltte olabilir. Yağ bezinin büyük bir kısmı kıl köklerinin içinde yer alır. Bu bezler, cilde açılan kanallardan oluşmaktadır.

Bu kanalların tıkanması ile sivilceler meydana gelir. Sivilce oluşumunun sebepleri, hormonlar, uzun süre güneş ışınlarına maruz kalınması, stres, yanlış beslenme ve endişe gibi faktör sivilce oluşumuna neden olur. 

Cildinizde yağlanmaya ve akne sorununa çözüm bulmanıza yardımcı olacak Babe Stop Akn Serisini sitemizden inceleyebilir ve size uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Babe Stop AKN Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Özellikleri

Babe stop akn sebum dengeleyici ve nemlendiricisi, ciltte görülen tıkanıklıkları engellemeye, tıkalı gözenekleri temizlemeye, cildi matlaştırmaya, akne oluşumu ve siyah nokta oluşumunu yok etmeye, oluşturdukları izleri hafifletmeye yardımcı olur. Cildi parlatmayı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmayı destekler.

Babe stop akn sebum dengeleyici ve nemlendiricisini kullanarak akne yüzünden cildinizde oluşacak kötü görünümden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. 

Uygulanan bölge: Yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize bir pamuk yardımı ile uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde, sabah akşam 2 defa uygulayınız.
 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.