x
Sepet
%35 indirim
Babe Stop AKN SıkılaştırıcıTonik Losyon 250 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437014389234

Babe Stop AKN SıkılaştırıcıTonik Losyon 250 ml

69,50 TL
45,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Ürünle ciltteki ölü dokular, kir ve yağ arınır. Tıkalı olan gözenekleri temizleyen losyonla etkili bakım sağlanır. Yağlı ciltler için kullanılan ürün kirin ve tozun cilde yapışmasını da engeller.

Yağlı ciltlerde parlamayı engeller, gözenekleri temizler ve sıkılaşmasını sağlar. Lekeleri düzenleyen ve canlı görünmesini sağlar. Sabah ve akşam günde 2 defa uygulanan ürün pamuk yardımı ile yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Stop Akn Serisi
Ürün Özellikleri : Cildin canlanması ve doğal tonuna kavuşmasına destek sağlar. Ayrıca cildinizi ölü deriden ve kirden arındırır.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürünle ciltteki ölü dokular, kir ve yağ arınır. Tıkalı olan gözenekleri temizleyen losyonla etkili bakım sağlanır. Yağlı ciltler için kullanılan ürün kirin ve tozun cilde yapışmasını da engeller. Yağlı ciltlerde parlamayı engeller, gözenekleri temizler ve sıkılaşmasını sağlar. Lekeleri düzenleyen ve canlı görünmesini sağlar. Sabah ve akşam günde 2 defa uygulanan ürün pamuk yardımı ile yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulanır.

Babe Stop AKN SıkılaştırıcıTonik Losyon 250 ml

Bakımsız hale gelen bir cilt zamanla ilerleyen yaşlarda bakımı daha zor bir hal alabilir. Dolayısı ile yaşlanma belirtileri erken başlar. Cilt temizliği genç yaştan itibaren ön planda tutulmalıdır. Cilt bakımın da sadece sorunlu ciltler bakıma ihtiyaç duymaz.

Cilt bakımındaki temel amaç kimyasal kozmetik olmamalıdır. İlk hedef cildin sağlığıdır. Hava şartları nedeniyle beslenme bozuklukları, sigara, stres, alkol vs. gibi etkenler cilt bakımını daha da önemli hale getirmiştir. Ciltte oluşabilecek sorunlar kişiden kişiye değişir.

Günlük uygulanan bakım ilerleyen dönemlerde cildiniz için geç kalmamanız açısından önemlidir. Pürüzsüz ve berrak bir cilde sahip olmak herkesin arzusudur. Babe Stop Akn Serisi yağlı ve akneli ciltler için etkili çözüm sunmaktadır. 

Sağlıklı, ışıltılı ve taze bir cilde sahip olmak için yüzü kirlerden, salgılardan ve makyajdan arındırmak olmazsa olmaz bir alışkanlık durumuna gelmelidir.

Yaşın geçmesi ile cildinize düzenli olarak bakım yaptırarak, kırışıklık, leke, sarkma gibi sorunlarınızın önüne geçmenizde etkili bir üründür.

Babe Stop AKN Sıkılaştırıcı Tonik Losyon Özellikleri

Babe Stop AKN Sıkılaştırıcı tonik losyonu, ciltte oluşan fazla yağlardan kurtarmaya, cildi ölü deriden kurtarmaya, canlılık kazandırmaya, kirden arındırmaya, ciltte oluşan lekeleri ve akne sonucu meydana gelen siyah nokta görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Cildi sıkılaştırmayı ve temizlemeyi destekler.

Babe Stop AKN Sıkılaştırıcı tonik losyon sayesinde cildiniz daha sıkı, lekelerden arınmış, sağlıklı ve temiz bir cilt görünümüne ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Uygulanan bölge: Yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz yüzünüze ve boyun bölgenize pamuk yardımı ile masaj hareketleriyle uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde 2 defa sabah akşam uygulayınız.
 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.