x
Sepet
%35 indirim
Babe Stop Akn Repairing Moisturiser 50 ml Onarıcı Nemlendirici Krem
Marka: Babe
Barkod: 8437000945666

Babe Stop Akn Repairing Moisturiser 50 ml Onarıcı Nemlendirici Krem

89,50 TL
58,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi: Yağ içeriği düşük olan ürün dış etkenler ve akne tedavilerinde nemlendirici bakım sunar. Yüksek nemlendirici ve yumuşatma etkisi ile cildi yatıştırır ve nemini dengeler. Cildin koruyucu bariyerini güçlendiren ürün cildi doğal korumaya alır.

Cildi yumuşatır ve elastikiyet kazandırır. Gün boyu rahatlık ve esneklik sağlayan ürün cilt kuruluğuna karşı önlem alır. Özellikle akneye yatkın cilt tipleri için geliştirilmiş olan ürün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz cilde uygulanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Nemlendirici özelliğe sahiptir. Cilde yumuşaklık kazandırır.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Yağ içeriği düşük olan ürün dış etkenler ve akne tedavilerinde nemlendirici bakım sunar. Yüksek nemlendirici ve yumuşatma etkisi ile cildi yatıştırır ve nemini dengeler. Cildin koruyucu bariyerini güçlendiren ürün cildi doğal korumaya alır. Cildi yumuşatır ve elastikiyet kazandırır. Gün boyu rahatlık ve esneklik sağlayan ürün cilt kuruluğuna karşı önlem alır. Özellikle akneye yatkın cilt tipleri için geliştirilmiş olan ürün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz cilde uygulanır.

Babe Stop AKN Onarıcı Nemlendirici Krem

Ciltte görülen en büyük problem yağsızlık ve nemsizliktir. Cilt bakım ürünleri cildin su kaybını en az düzeye indirerek kırışıklık ve lekeleri sağlıklı ve güzel bir hale getirerek sağlıklı bir görünümü sağlamaktadır. 

Aynı zamanda cilt mat ve solgun görülebilir. Ciltte en büyük problem olarak görülen yağsızlık ve nemsizlik, güneş ışınlarına maruz kaldığında kuru cilde çok zarar verebilir.


Çünkü güneş cildi aynı zamanda daha çok kurutacaktır. Cilt her zaman kuru ve gergindir. Çoğunlukla güneşten etkilenmesi dışında soğuk havadan da kızarır ve çatlar.

Günlük uygulanan bakım ilerleyen dönemlerde cildimiz için geç kalmamamız açısından önemlidir. Yaşın ilerlemesiyle cilt esnekliğini kaybeder, cilt nem ve yağ ihtiyacı da duyacaktır. Esnekliğini yitirmiş cilt sarkmaya başlar. Cilt sıcaklık değişiklikleri, hava kuruluğu ve mevsim geçişleri sebebiyle nem kaybına uğrar.

Hava şartları, ilaç kullanımı, çıplak elle deterjan kullanımı, yaşın ilerlemesi nem kaybı nedenleridir. Cildinizde nem oranını dengelemek ve daha pürüzsüz bir görünümü yaşamak istiyorsanız, ürün seçimine çok dikkat edilmelidir, çünkü hassas cilt olduğu için kolayca yan etki gösterebilir. Babe Stop Akn serisinden cilt tipinize uygun ürünlere ulaşabilir ve sitemizden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz

Babe Stop AKN Onarıcı Nemlendirici Krem Özellikleri

Babe stop akn onarıcı nemlendirici kremi, hassas olan cildi rahatlatmaya, yatıştırmaya, dış hasarlardan korunmaya ve cildi beslemeye yardımcı olur. Cildi nemlendirmeyi ve kuruluğunu yatıştırmayı destekler.

Babe stop akn onarıcı nemlendirici kremini cildinizde daha berrak, nemli ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşun, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Cildinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz cildinize, ürün emilene kadar masaj hareketleri ile uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük, sabah ve akşam ürünü uygulayabilirsiniz.
 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.